Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Miholjac - Tehničar         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Cvijanović,Ivan Smrček, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Ivan Kovač(24) Gosti:dejan Radovanović(28,86)

Graničar (Ok) - Mladost (V)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Babić,Vargović,Merkaš, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Tomi9slav Lebinec(16,62),Josip Slavić(19),Kristijan Petrinić(84)

Mladost (B) - Napredak         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Vidović,Brkić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Goran Vuk(77)BernardSraka(81) GostI:Antonio Jugović(44,63),Jasmin Božić(80),Dragutin Rak(53)

Mladost 1930 (Čađ) - St. Brezovica         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Dežmarić,Stanić, delegat: Špondreht
Strijelci:Gosti:Predrag Čađavčan(58)

Grabić - Standard         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Adamović,Biškupović, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Roko Dolinac(81) Gosti:Slaven kostanjevac(16),Josip Brnada(54),Marko Hrgetić(68)

Sloga (DS) - Bušetina 1947         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Krmpotić,Habijanić,Gecaj, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Željko Mandić(38,Dejan Prajo(49) Gosti:Antonio Klasić(41)

Podgorje - DOŠK         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Mikolčić,Gojmerac, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Ivan Čavar(79) Gosti:Mario Kemper(34,45),Mario Lončar(47) *****************LISTA STRIJELACA*************** 23 gola Mario Lončar (DOŠK) 22 gola Mario Nukić(GRABIĆ),Mario Kemper(DOŠK) 20 golova Matej Hamaček(MLADOST(B)) 18 golova Kristijan Petrinić(GRANIČAR) 17 golova Mario Balogović(GRANIČAR),Vedran Šmer(PODGORJE) 15 golova Danijel Borić(BUŠETINA),Antonio Klasić(BUŠETINA)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23163482-34 51
2. DOŠK DolciDOŠK 23162559-29 50
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 23141859-41 43
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 24124852-45 40
5. Grabić GrabićGrabić 23123861-48 39
6. Podgorje PodgorjePodgorje 23122952-50 38
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23104944-48 34
8. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 231021148-48 32
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 23931138-48 30
10. Napredak RušaniNapredak 23831235-50 27
11. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 23641335-64 22
12. Tehničar CabunaTehničar 22631341-52 21
13. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23631440-60 21
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 23511733-62 16

Sljedeće kolo

Tehničar - Podgorje, Cabuna, 24.5.2009. u 17,30
DOŠK - Sloga (DS), Dolci, 24.5.2009. u 17,30
Bušetina 1947 - Grabić, Bušetina, 24.5.2009. u 17,30
Standard - Mladost 1930 (Čađ), Nova Šarovka, 24.5.2009. u 17,30
St. Brezovica - Mladost (B), Brezovica, 24.5.2009. u 17,30
Napredak - Graničar (Ok), Rušani, 24.5.2009. u 17,30
Mladost (V) - Miholjac, Vukosavljevica, 24.5.2009. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.