Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Turnašica - Napredak         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević,Mesarić,Godeč Karlo, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći./,gosti:/.

Sveti Đurađ - Gradina         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko,Majstorović L.,Dežmarić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Bičanić(37 i 60)i Marino Grizelj(5),gosti:Mateo Rajnović(84).

Bilogora 1947 - Drava         6 : 3 ( 5 : 2 )
Suci: Vidalina,Majstorović I.,Kovač S., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Čoklo(12 sa 11m),Michael Zorić(15),Ivan Arapinac(19),Ivan Pernar(28)Dario Papić(43)i Siniša Vlaisavljević(65),gosti: Ivan Mareković(5),Jakov Križić(40)i Ilija Trivanović(75).

Graničar Bušetina - Mladost (V)         9 : 4 ( 5 : 2 )
Suci: Fabijanac,Smrček M.,Ferić, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Ivan Ibriks(20,29,42 sa 11m,47 i 51),Mario Tolo(3),Antonio Klasić(36),Tihomir Šarić (70)i Janko Brlas(71),gosti:Mario Raptavi(18), Domagoj Kralj(28),Igor Kovač(46)i Davor Jurić(82 sa 11m).

Turanovac - St. Brezovica         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Lješčak,Vašarević, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Draganić(36 i 86)i Tomislav Zalogaj(77),gosti:Vedran Viljevac(11).

Sokol - Omladinac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Šamu,Majstorović D.,Brkić, delegat: Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Lanščak(44),gosti:Renato Giba(87). LISTA STRIJELACA:30 golova:JANKO BRLAS(Bušetina 1947)i ZVONIMIR JUHAS(Gradina),25 golova:Matej Ivoš (Bilogora 1947),21 gol: Mario Jozić(Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 21190294-23 57
2. Gradina GradinaGradina 21162372-26 50
3. Napredak RušaniNapredak 22134562-37 43
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21123662-37 39
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21113743-30 36
6. Podgorje PodgorjePodgorje 21104741-42 34
7. Sokol MilanovacSokol 2194834-43 31
8. Omladinac KorijaOmladinac 22841044-39 28
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22731243-60 24
10. Drava Terezino PoljeDrava 21621326-65 20
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 21541218-49 19
12. Turanovac TuranovacTuranovac 21521435-51 17
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 22501727-68 15
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Sokol - Sveti Đurađ, Milanovac, 14.5.2017. u 17,oo
Omladinac - Turanovac, Korija, 14.5.2017. u 17,oo
St. Brezovica - Graničar Bušetina, Brezovica, 14.5.2017. u 17,oo
Mladost (V) - Turnašica, Vukosavljevica, 14.5.2017. u 17,oo
Podgorje - Bilogora 1947, Podgorje, 14.5.2017. u 17,oo
Drava - Gradina, Terezino Polje, 14.5.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.