Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Podgorje - Drava         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Herent,Jugović, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Čavar(13 i 49),Dominik Meheš (42)i Antun Podgornik(64),gosti:Valentino Pavlak (5)i Ilija Trivanović(83).

Sloga (DS) - Napredak         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Ferić,Resler, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Podravac(20 i 90),Jasmin Kršić(67)i Tomislav Ivanešić(70 sa 11m),gosti: Josip Šoštar(11 i 47).

Gradina - Graničar Bušetina         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Fabijanac,Smrček I.,Kovač D., delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dejan Peić(13),gosti:Tihomir Šarić (24),Janko Brlas(45),Mario Tolo(52)i Danijel Borić (56).

Mladost (V) - Sveti Đurađ         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević M.,Šantić,Kovač S., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivica Jurić(54 sa 11m),gosti: Igor Bajser(8 i 90)i Marino Grizelj(69).

Sokol - St. Brezovica         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Moslavac L., delegat: Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Strahinja Kepec(17)i Alen Dežmarić (71),gosti:/.

Graničar (Ok) - Turnašica         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Brkić,Duvnjak, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Klasić(60),gosti:Hrvoje Lebinac(54 autogol)i Matija Pavić(88).

Turanovac - Graničar (ŽL)         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Grlica,Hudi,Aragović, delegat: Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Miota(32 i 64),Josip Draganić(47 i 53),Mario Pšihistal(41),Ivan Šuvak(84) i Hrvoje Đurašević(90),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 23 gola:Antonio Paulović(Drava), 22 gola: Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača), 19 golova:Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),17 golova: Igor Bajser(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 22144480-32 46
2. Drava Terezino PoljeDrava 22144454-35 46
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 22133656-38 42
4. Sokol MilanovacSokol 22124667-31 40
5. Podgorje PodgorjePodgorje 22122855-26 38
6. Gradina GradinaGradina 22121966-33 37
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22114746-32 37
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 22113852-39 36
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22104850-46 34
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 22831139-38 27
11. Napredak RušaniNapredak 22641236-63 22
12. Turanovac TuranovacTuranovac 22521537-90 17
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 22431533-71 15
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 22112021-118 4

Sljedeće kolo

St. Brezovica - Podgorje, Brezovica, 15.5.2016. u 17,oo
Graničar Bušetina - Napredak, Bušetina, 15.5.2016. u 17,oo
Turanovac - Sloga (DS), Turanovac, 15.5.2016. u 17,oo
Graničar (ŽL) - Graničar (Ok), Žlebina, 15.5.2016. u 17,oo
Turnašica - Sokol, Turnašica, 15.5.2016. u 17,oo
Drava - Mladost (V), Terezino Polje, 15.5.2016. u 17,oo
Sveti Đurađ - Gradina, Sveti Đurađ, 15.5.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.