Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Brana - Turnašica         1 : 8 ( 0 : 5 )
Suci: Bošnjak,Dežmarić Mikić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Matej Viljevac(88). Gosti:Tomislav Lach(14),Martin Kalenik(30),Antonio Tandarić(35,43),Saša Crnec(36,74,81,84)

Sokol - Sloga (DS)         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Jozić,Rešetar, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Strahinja Kepec(3,38),Darko Bušetinčan(35),Alen Dežmarić(60,69),Mihael Lanščak(77).Gosti:/

Sveti Đurađ - Drava         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Šantić,Martinušić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Željko Pšihistal(21 iz 11m,82),Igor Bajser(39),Alen Karadija(59).Gosti:Antonio Paulović(31,77)

St. Brezovica - Graničar Bušetina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Žabčić M.,Benko, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Stjepan Brođanac(80 iz 11m).Gosti:/

Graničar (Ok) - Gradina         7 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Ivačić,Oklopčić,Horvatinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja 80.Strijelci.Domaći:Marijo Balogović(1,20),Antonio Klasić(8,51,87),Toni Bartolić(18),Zlatko Balogović(64).Gosti:Dario Sitar(49)

Kladare - Podgorje         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Kovač S.,Hudi, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:Marko Šubić(90 iz 11m).Gosti:/

Mladost (V) - Omladinac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Jugović,Moslavac, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(13,90).Gosti:Vedran Grubić(20)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 22164267-20 52
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 22144474-29 46
3. Sokol MilanovacSokol 22135461-26 44
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22131871-46 40
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22122849-37 38
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 22115641-32 38
7. Gradina GradinaGradina 22114752-41 37
8. Drava Terezino PoljeDrava 22103948-49 33
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 2287766-46 31
10. Podgorje PodgorjePodgorje 2285948-34 29
11. Kladare KladareKladare 22641239-53 22
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 22411725-72 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 22401840-89 12
14. Brana BačevacBrana 22112020-127 3 (-1)

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Brana, Vukosavljevica, 17.5.2015. u 17,oo
Omladinac - Kladare, Korija, 17.5.2015. u 17,oo
Podgorje - Graničar (Ok), Podgorje, 17.5.2015. u 17,oo
Gradina - St. Brezovica, Gradina, 17.5.2015. u 17,oo
Graničar Bušetina - Sveti Đurađ, Bušetina, 17.5.2015. u 17,oo
Drava - Sokol, Terezino Polje, 17.5.2015. u 17,oo
Sloga (DS) - Turnašica, Dugo Selo, 17.5.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.