Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Sveti Đurađ - Napredak         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Herent,Špiranec,Kožul, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Ivan Vukšić(62),gosti:Mario Jozić(36,38 i 65),Stjepan Rajnović(34)i Ivan Stranjak(55).

Bratstvo - Omladinac         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Orač,Lulić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(18)i Matej Brođanac(69),gosti:Valentino Cik(38,53 i 74 sa 11m).

Sloga (Z) - Podgorje         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Sabljak,Biškupović, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Matija Kolar(3)i Denis Kušar(70),gosti:Danijel Jurlina(39 autogol).

Bušetina 1947 - Slavonija         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Stanić,Horvatinović, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Stubičar(74),Danijel Borić(75)i Antonio Klasić(79),gosti:Ivan Kovač(52).

Standard - Graničar (Ok)         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Loparac,Ličinić Saša,Selenić, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Andreas Černeli(33 i 82) Zlatko Balogović(25)i Kristijan Petrinić(38).

Mladost (Mi) - Dinamo (Č)         1 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Nađ,Stojnović,Babić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko Strijelci:domaći:Tihomir Grđan(30),gosti:Đuro Lijović(5),Bojan Kujević(24),Srećko Lukić(27), Emir Gegić(44),Nikola Lukac(77)i Mario Ljubas(85).

Kladare - Mladost (SG)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Smrček M.,Vinovrški, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Slaven Križanić(30)i Dominik Maresić(86),gosti:Željko Crnčić(56). *****LISTA STRIJELACA***** 30 golova : Mario Jozić(Napredak),17 golova: Andreas Černeli(Graničar),15 golova: Kristijan Petrinić(Graničar),145 golova:Mario mPšihistal(Bratstvo),13 golova: Valentino Cik(Omladinac)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 22144472-38 46
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 22143560-28 45
3. Podgorje PodgorjePodgorje 22143548-30 45
4. Omladinac KorijaOmladinac 22134547-27 43
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22118371-34 41
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 2296742-42 33
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 2285938-41 29
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22921154-60 29
9. Slavonija SladojevciSlavonija 2285936-42 29
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22921129-40 29
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22751042-51 26
12. Kladare KladareKladare 22431526-67 15
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 22261420-46 12
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 22321734-73 11

Sljedeće kolo

Kladare - Sveti Đurađ, Kladare, 12.5.2013. u 17,oo
Mladost (SG) - Mladost (Mi), Stari Gradac, 12.5.2013. u 17,oo
Dinamo (Č) - Standard, Nova Šarovka, 12.5.2013. u 17,oo
Graničar (Ok) - Bušetina 1947, Okrugljača, 12.5.2013. u 17,oo
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 12.5.2013. u 17,oo
Podgorje - Bratstvo, Podgorje, 11.5.2013. u 17,3o
Omladinac - Napredak, Korija, 12.5.2013. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.