Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Podgorje - Mladost (V)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Matić,Kožul, delegat: Herent
Gledatelja oko 80.Strijelci:Domaći:Elvis Klaus(86) Gosti:Franjo Trupina(74 iz 11m)

Mladost (B) - Standard         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac,Brkić,Grđan, delegat: Grahovac
Gledatelja oko 50.Strijelci:Domaći:Gosti:Dejan Knežević(1,34),Josip Brnada(82)

Sloga (Z) - Sveti Đurađ         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko M.,Biškupović,Grgurić, delegat: Burcar
Gledatelja oko 20.Strijelci:Domaći:Danijel Jurlina(36) Gosti:Emil Smetiško(15),Željko Pšihistal(49)

Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ)         7 : 3 ( 4 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M.,Košić, delegat: Sreš
Gledatelja oko 40.Strijelci:Domaći:Marko Bartulović(2),Josip Bartolić(30,41),Željko Černeli(45),Marijo Balogović(65),Josip Slavić(83),Kristijan Petrinić(84) Gosti:Tomica Sraka(13),Goran Budimir(78),Danko Šimunić(86)

Slavonija - Graničar Bušetina         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Marinović,Adamović, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 60.Strijelci:Domaći:Zoran Main(74) Gosti:Antonio Klasić(16),Mario Mikolčić(41)

Grabić - Tehničar         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Cvijanović,Sabljak, delegat: Zeman
Gledatelja oko 50.Strijelci:Domaći:Ivo Pranješ(27),Danijel Benko(33),Borko Bjelajac(87) Gosti:Marijan Holec(63),Zoran Brdarić(68)

Turnašica - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Orač,Vinovrški,Štauduar, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 20.Strijelci:Domaći:Saša Štefančić(32) Gosti:Dario Pohiba(59,76),Josip Bistrović(73) *****Lista strijelaca***** 24 gola : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Mario Nukić(Standard), 18 golova : Emil Smetiško(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 22146271-26 48
2. Podgorje PodgorjePodgorje 22125550-31 41
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22125545-30 41
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22117452-35 40
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22105752-40 35
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 22103964-57 33
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 2295839-38 32
8. Slavonija SladojevciSlavonija 2294942-47 31
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22841044-45 28
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22821243-50 26
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 22651141-50 23
12. Grabić GrabićGrabić 22621433-53 20
13. Tehničar CabunaTehničar 22531429-69 18
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 22441420-54 16

Sljedeće kolo

Turnašica - Podgorje, Turnašica, 15.5.2011. u 17,3o
Mladost (Mi) - Grabić, Miljevci, 15.5.2011. u 17,3o
Tehničar - Slavonija, Cabuna, 15.5.2011. u 17,3o
Graničar Bušetina - Graničar (Ok), Bušetina, 15.5.2011. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z), Čađavica, 15.5.2011. u 17,3o
Sveti Đurađ - Mladost (B), Sveti Đurađ, 15.5.2011. u 17,3o
Standard - Mladost (V), Nova Šarovka, 15.5.2011. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.