Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Dinamo (KD) - Mladost (V)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević,Aragović,Strusa, delegat: Kuzman
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Draganić (15,56),M. Košutić(83 autogol). Gosti :Sesvečan (39),Nemčec (88).

Croatia - Drava         5 : 4 ( 3 : 1 )
Suci: Vidalina,Kapitan,Maslač, delegat: Sreš
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :Šerepec (2,69),Blažinčić (27 sa 11m), Martinčević (12 autogol,43), Lončarić (67). Gosti :A. Paulović (54,78,82).

Bilogora 1947 - Gradina         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Lovreković,Jakupec,Majstorović Ivan, delegat: Lozar
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Vlaisavljević (9),Stipo Djak (85). Gosti :Jozić (17,80),Juhas (70,74).

Sveti Đurađ - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Palčić, delegat: Strusa
Gledatelja 130. Strijelci :Domaći :Bajser (56). Gosti :Horvat (37).

Sokol - Turanovac         7 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Babić,Lješčak Matija, delegat: Budiša
Gledatelja 40. Strijelci :Domaći :Biondić (9),Haić(25,57),Štefan (28),Šimon (32 sa 11m), Brodarić(41),J. Lanščak (89). Gosti /. ***LISTA STRIJELACA***30 golova Škvarić Tomislav (7 KU) (OMLADINAC) 26 Grubić Vedran (OMLADINAC) 15 Šelimber Manuel (MLADOST) 14 Draganić Mateo (DINAMO) 13 Đureš Alen (4 KU) (PODGORJE) Godeč Dario (OMLADINAC) Jugović Antonio (3 KU) (Gradina) Kovač Josip (4 KU) (MLADOST) 12 Paulović Antonio (DRAVA) 11 Djak Stipo (1 KU) (BILOGORA 1947) 10 Pavić Matija (CROATIA) Tomić Mateo (SOKOL) Trivanović Ilija (3 KU) (DRAVA) 9 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) 8 Jurković Mateo (PODGORJE) Krmpotić Tomislav (PODGORJE) Martelo Mihael (SOKOL) Šerepec Vanja (CROATIA)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 20191097-15 58
2. Podgorje PodgorjePodgorje 20121747-36 37
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20112749-40 35
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 20103760-47 33
5. Drava Terezino PoljeDrava 2094746-49 31
6. Gradina GradinaGradina 2085736-34 29
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2084838-40 28
8. Sokol MilanovacSokol 20821049-56 26
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20531235-57 18
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20411537-73 13
11. Turanovac TuranovacTuranovac 20221625-72 8

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.