Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 22. kola

Mladost (V) - Mladost (B)         4 : 5 ( 3 : 2 )
Suci: Strusa,Marinović,Matić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Robert Puh(18),Davor Jurić(21,53),Antonijo Špoljarić(36) Gosti:Matej Hamaček(12,30,76),Kristijan Medved(59),Tihomir Grđan(71)

Tehničar - DOŠK         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Grđan,Štauduar, delegat: Radočaj
Strijelci:Gosti:Ivica Rokić(4)

Graničar Bušetina - Podgorje         7 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: M.Vecko,Mikolčić,Brkić, delegat: Budiša
Streijelci:Domaći:Danijel Borić(8,69,79),Boris Krmpotić(17 ag),Dragan Dogan(46,53) Gosti:Vedran Šmer(74,78)

Standard - Sloga (DS)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Milobara,Sertić, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Predrag Vujić(26),Toni Makar(29),Tomislav Petrak(57),Marko Cvek(67)

St. Brezovica - Grabić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Grujić,Majkl Brlas,Marin Brlas, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Danijel Potonjac(53)

Napredak - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Penava,Marinović,Oklopčić, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljević(3 iz 11m),Željko Vlahović(21),Željko Šoštar(65,70),Jasmin Božić(68) Gosti:Ivan Bošnjak(26)

Miholjac - Graničar (Ok)         2 : 7 ( 1 : 2 )
Suci: Herent,Horvatinović,Biškupović, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Zoran Kološ(28,59) Gosti:Davor Počepan(21),Marijo Balogović(39),Tomislav Lebinec(52),Zlatko Balogović(61),Kristijan Petrinić(65),Josip Bartolić(80,90)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 22153478-34 48
2. DOŠK DolciDOŠK 22152556-28 47
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 22141757-37 43
4. Grabić GrabićGrabić 22123760-45 39
5. Podgorje PodgorjePodgorje 22122851-47 38
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 23114849-44 37
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22104844-47 34
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 221021047-46 32
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 22831137-48 27
10. Napredak RušaniNapredak 22731231-48 24
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 22631340-56 21
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 22541333-63 19
13. Tehničar CabunaTehničar 21531339-51 18
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 22511632-60 16

Sljedeće kolo

Miholjac - Tehničar, Gornji Miholjac, 17.5.2009. u 17,00
Graničar (Ok) - Mladost (V), Okrugljača, 17.5.2009. u 17,00
Mladost (B) - Napredak, Bakić, 17.5.2009. u 17,00
Mladost 1930 (Čađ) - St. Brezovica, Čađavica, 17.5.2009. u 17,00
Grabić - Standard, Grabić, 17.5.2009. u 17,00
Sloga (DS) - Graničar Bušetina, Dugo Selo, 17.5.2009. u 17,00
Podgorje - DOŠK, Podgorje, 17.5.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.