Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Napredak - Gradina         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ivačić,Vidović B., delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Robert Šain(37),gosti:Vladimir Puškarić(40)i Goran Duvnjak(57).

Sveti Đurađ - Podgorje         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Šamu,Oklopčić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Krmpotić(38).

Graničar (ŽL) - Sloga (DS)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Bošnjak,Dežmarić,Kovač S., delegat: Hudi
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Kristijan Kiš(10)i Mateo Šagolj(36),gosti:Ivan Podravac(57).

Turnašica - Turanovac         5 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Cafuta,Herent,Moslavac L., delegat: Strusa
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Renato Plivarić(24 i 27),Mario Sulimanac(8),Matija Pavić(40)i Dubravko Jakupec(75), gosti:Dinko Tomljenović(30)i Josip Draganić(57).

St. Brezovica - Graničar (Ok)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Smrček M.,Rešetar, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dragan Dujmović(85),gosti:Zlatko Balogović(59 sa 11m).

Drava - Sokol         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Svirkovski, delegat: Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(19 sa 11m), gosti:/.

Bušetina 1947 - Mladost (V)         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Blažević I.,Pilinger, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Janko Brlas(30),Goran Serenčeš(38 sa 11m)i Danijel Birić(42),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 23 gola: Antonio Paulović(Drava), 22 gola:Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača), 19 golova: Zvonimir Juhas(Stara Brezovica), 18 golova:Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21144379-30 46
2. Drava Terezino PoljeDrava 21144352-31 46
3. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 21123652-37 39
4. Gradina GradinaGradina 21121865-29 37
5. Sokol MilanovacSokol 21114665-31 37
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21113752-37 36
7. Podgorje PodgorjePodgorje 21112851-24 35
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21104743-31 34
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21104749-43 34
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 21731137-37 24
11. Napredak RušaniNapredak 21641134-59 22
12. Turanovac TuranovacTuranovac 21421530-90 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 21331529-69 12
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 21111921-111 4

Sljedeće kolo

Podgorje - Drava, Podgorje, 7.5.2016. u 17,oo
Sloga (DS) - Napredak, Dugo Selo, 8.5.2016. u 17,oo
Gradina - Bušetina 1947, Gradina, 8.5.2016. u 17,oo
Mladost (V) - Sveti Đurađ, Vukosavljevica, 8.5.2016. u 17,oo
Sokol - St. Brezovica, Milanovac, 8.5.2016. u 17,oo
Graničar (Ok) - Turnašica, Okrugljača, 8.5.2016. u 17,oo
Turanovac - Graničar (ŽL), Turanovac, 8.5.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.