Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Omladinac - Brana         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ferić,Kečkiš,Smrček M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Šandrk(64 i 70),gosti:/.

Podgorje - Mladost (V)         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Matić,Blažević I.,Duvnjak, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dominik Meheš(38),gosti:Danijel Blažeković(25)i Ivica Jurić(30).

Gradina - Kladare         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Lukačević I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka Podnar(47),Robert Šain(61)i Saša Ivošević(62 sa 11m),gosti:Antonio Maresić(27)i Marko Šubić(52 sa 11m).

Graničar Bušetina - Graničar (Ok)         0 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Trupina,Brdarić L.,Horvatinović, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Zlatko Balogović(67 i 89), Danijel Borić(10),Antonio Klasić(24),Ivan Bartolić (29)i Matija Presečan(58 autogol).

Drava - St. Brezovica         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Šamu,Gašparić,Majstorović L, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:/,gosti:Slaven Turković(36 i 48), Dragan Dujmović(8)i Stjepan Brođanac(43).

Sloga (DS) - Sveti Đurađ         2 : 8 ( 0 : 4 )
Suci: Teri,Dežmarić,Smrček I., delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Damir Boda(66)i Tomislav Kovačević (84),gosti:Dragan Dogan(8,20,45,81 i 86),Igor Bajser(28),Marino Grizelj(69)i Enio Klaus(76).

Turnašica - Sokol         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Grujić,Moslavac, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Sulimanec(34)i Tomislav Lach (54),gosti:Ivan Feketija(26)i Strahinja Kepec(83). LISTA STRIJELACA:24 zgoditka:Vedran Grubić (Omladinac),23 zgoditka:Saša Crnec(Turnašica), 21 zgoditak:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ), 18 zgoditaka:Antun Podgornik(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 21164166-18 52
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21134467-28 43
3. Sokol MilanovacSokol 21125455-26 41
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21121867-44 37
5. Gradina GradinaGradina 21114651-34 37
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21112847-36 35
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21105640-32 35
8. Drava Terezino PoljeDrava 21103846-45 33
9. Podgorje PodgorjePodgorje 2185848-33 29
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 2177758-45 28
11. Kladare KladareKladare 21541238-53 19
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 21411625-71 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 21401740-83 12
14. Brana BačevacBrana 21111919-119 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Turnašica, Bačevac, 10.5.2015. u 17,oo
Sokol - Sloga (DS), Milanovac, 10.5.2015. u 17,oo
Sveti Đurađ - Drava, Sveti Đurađ, 10.5.2015. u 17,oo
St. Brezovica - Graničar Bušetina, Brezovica, 10.5.2015. u 17,oo
Graničar (Ok) - Gradina, Okrugljača, 10.5.2015. u 17,oo
Kladare - Podgorje, Kladare, 10.5.2015. u 17,oo
Mladost (V) - Omladinac, Vukosavljevica, 10.5.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.