Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Sloga (Z) - Sveti Đurađ         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Stojković,Medved, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Alen Egner(82),gosti:Luka Vukšić (21)i Igor Bajser(34).

Mladost (Mi) - Gradina         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kemper,Ličinić Saša,Biškupović, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Alen Keler(17 sa 11m),Tihomir Grđan(33),Dejan Matota(38),Mislav Jagnjić(50)i Ivan Jozing(80),gosti:Dejan Pejić(80 sa 11m).

Graničar (Ok) - Standard         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Smrček M.,Ferić, delegat: Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Andreas Černeli(37),gosti:/.

Slavonija - Bratstvo         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Tašić,Ević, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Hranić(28),gosti:Mario Pšihistal(50).

Podgorje - Sokol         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Selenić,Brdarić L., delegat: Lončar Mladen
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(61),gosti:Stipan Vidović(75).

Dinamo (Č) - Zrinski (NB)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Benko, delegat: Tot
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(20)i Bojan Kujević(31),gosti:Matej Habuš(27 sa 11m).

Omladinac - Suhopolje         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Majstorović L.,Čubrlo,Košić, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikola Menegati(15 i 74),Zdenko Lončarek(43 i 64)i Mario Tolo(88). *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova:Kristijan Petrinić(Graničar), 18 golova:Nikola Menegati(Suhopolje), 17 golova:Mario Pšihistal(Bratstvo), 16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),Vedran Šmer (Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 212100102-7 63
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21133547-31 42
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21123653-35 39
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21105651-43 35
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21111938-46 34
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2186740-45 30
7. Podgorje PodgorjePodgorje 2184941-46 28
8. Sokol MilanovacSokol 2184937-47 28
9. Omladinac KorijaOmladinac 2175929-31 26
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 21821136-47 26
11. Slavonija SladojevciSlavonija 21631242-58 21
12. Gradina GradinaGradina 21631235-60 21
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21521441-66 17
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 21231626-56 9

Sljedeće kolo

Suhopolje - Dinamo (Č), Suhopolje, 3.5.2014. u 17,oo
Sveti Đurađ - Omladinac, Sveti Đurađ, 4.5.2014. u 17,oo
Zrinski (NB) - Podgorje, Nova Bukovica, 21.5.2014. u 17,3o
Sokol - Slavonija, Milanovac, 4.5.2014. u 17,oo
Bratstvo - Graničar (Ok), Gornje Bazje, 21.5.2014. u 17,3o
Standard - Mladost (Mi), Nova Šarovka, 21.5.2014. u 17,3o
Gradina - Sloga (Z), Gradina, 21.5.2014. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.