Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Mladost (SG) - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Smrček I.,Lulić, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Bruno Borondić(4)i Josip Smiljanić(75 sa 11m),gosti:/.

Dinamo (Č) - Kladare         7 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ramić M.,Đajkić ,Ličinić Sa., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Roko Perić(39,43 i 71),Danijel Kolomaz(12),Emir Gegić(49),Nikola Marinović(55)i Bojan Kujević(63),gosti:Martin Šubić(65).

Graničar (Ok) - Mladost (Mi)         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andrejas Černeli(49 i 69),Josip Bartolić(74)i Kristijan Petrinić(84),gosti:/,

Slavonija - Standard         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Hrženjak,Ramić P., delegat: Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Novaković(51),gosti:Josip Brnada(58),

Podgorje - Bušetina 1947         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.,Vinovrški,Grđan, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Đureš(21),Vedran Šmer(29)i Nenad Kolarević(81),gosti:Dražen Lukčec(78),

Omladinac - Sloga (Z)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Mesarić,Grgurić Mato, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Andrej Čupen(29),gosti:/,

Napredak - Bratstvo         10 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Gašparić,Stanić,Marinović, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Jozić(16,24,29 sa 11m,39, 53 sa 11m i 55),Stjepan Rajnović(26),Antonio Jugović(48),Marko Brdarić(69)i Ivan Rajnović(85), gosti : /. *****LISTA STRIJELACA***** 25 golova : Mario Jozić(Napredak),14 golova : Kristijan Petrinić(Graničar)i Andreas Černeli(Graničar)13 golova:Ivan Barukčić(Sloga),Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 21143447-28 45
2. Napredak RušaniNapredak 21134467-37 43
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21133556-28 42
4. Omladinac KorijaOmladinac 21124544-25 40
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 21108365-33 38
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 2186740-41 30
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 2185838-37 29
8. Slavonija SladojevciSlavonija 2185835-39 29
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21921052-57 29
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21921028-34 29
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2175941-46 26
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 21261319-44 12
13. Kladare KladareKladare 21331524-66 12
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 21221731-72 8

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Napredak, Sveti Đurađ, 5.5.2013. u 17,oo
Bratstvo - Omladinac, Gornje Bazje, 5.5.2013. u 17,oo
Sloga (Z) - Podgorje, Zdenci, 5.5.2013. u 17,oo
Bušetina 1947 - Slavonija, Bušetina, 5.5.2013. u 17,oo
Standard - Graničar (Ok), Nova Šarovka, 5.5.2013. u 17,oo
Mladost (Mi) - Dinamo (Č), Miljevci, 5.5.2013. u 17,oo
Kladare - Mladost (SG), Kladare, 5.5.2013. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.