Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Sloga (Z) - Turnašica         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Grđan,Ugarković, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Mroz(85), gosti:Mario Sulimanac(69),

Podravac (S) - Sveti Đurađ         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ramić M.,Cvijanović,Sabljak, delegat: Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Slaven Kostanjevac(6i19)i Mario Grgić(42i60),gosti:Bruno Vorih(76),

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.,Hrženjak,Majstorović, delegat: Herent
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Igor Dunković(60), gosti:Boris Tepeš(30)i Danijel Konta(56)

Bušetina 1947 - Napredak         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Barčan,Dežmarić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Janko Brlas(38),Antonio Klasić(45)i Ante Hruza(59),gosti:Antonio Jugović(33),

Mladost (V) - Kladare         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vinovrški,Marinović, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/ gosti:Elvis Frajlić(82),

Grabić - Graničar (Ok)         1 : 13 ( 0 : 6 )
Suci: Nađ,Biškupović,Marović, delegat: Burcar
Gledatelja oko 30. Strijelci:domači:Franjo Hudoletnjak(72), gosti:Kristijan Petrinić(13,15,26,50i90),Andrejas Černeli(19,21,29,84i86),Ivan Posavec(69i81)i Josip Bartolić(76),

Podgorje - Mladost (Mi)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Smrček M.,Kožul, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/ gosti:Dario Pohiba(63)i Dubravko Zebec89), *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 22 gola : Kristijan Petrinić(Graničar), 21 gol : Sanjin Gumberović(Slavonija), 18 golova: Josip Zajček(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21141653-33 43
2. Kladare KladareKladare 21132643-26 41
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21114634-27 37
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21104740-34 34
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21103866-35 33
6. Napredak RušaniNapredak 2195754-37 32
7. Slavonija SladojevciSlavonija 2195757-45 32
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21102937-43 32
9. Podgorje PodgorjePodgorje 21831046-49 27
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 2175940-42 26
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 21741041-57 25
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21731149-69 24
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 21531339-60 18
14. Grabić GrabićGrabić 21341429-71 13

Sljedeće kolo

Turnašica - Podgorje, Turnašica, 6.5.2012. u 17,oo
Mladost (Mi) - Grabić, Miljevci, 6.5.2012. u 17,oo
Graničar (Ok) - Mladost (V), Okrugljača, 6.5.2012. u 17,oo
Kladare - Bušetina 1947, Kladare, 6.5.2012. u 17,oo
Napredak - Slavonija, Rušani, 6.5.2012. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S), Čađavica, 6.5.2012. u 17,oo
Sveti Đurađ - Sloga (Z), Sveti Đurađ, 6.5.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.