Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 21. kola

Mladost (V) - Drava         2 : 6 ( 2 : 1 )
Suci: Lukačević M.- Maslać M.- Matovina T., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Nemčec (16,22). Gosti : Margetić (22,32,74),Klaus (62),Trivanović (68),Paulović A. (75).

Bilogora 1947 - Sokol         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Strusa A.- Smrček M., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Vlaisavljević (89). Gosti :/.

Croatia - Sveti Đurađ         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L.- Brkić M.- Vinovrški V., delegat: Blažević D.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Lončarić ((68,77,80,81). Gosti : Čavarušić (9 autogol, Deskar (19 autogol).

Podgorje - Kladare         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Kapitan E.- Vidović Volenik B.- Huber M., delegat: Adamović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Jurković (14,89). Gosti : Krmpotić (18,22,37,87),Đureš (78),Špoljarić (80). Gosti :/.

Lukač 05 - Napredak         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš N.- Majstorović Ivona- Aragović K., delegat: Špiranec
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Pakšec D. (62),Škvarić (71 sa 11m, 83),Mikac (88). Gosti : Jozić (3).**LISTA STRIJELACA**25 golova Djak Stipo (NK Bilogora 1947) 19 Iličić Mirko (2 KU) (NK Dinamo Kapela Dvor) 18 Grizelj Marino (1 KU) (NK Sveti Đurađ) Rajnović Stjepan (4 KU) (NK Dinamo Kapela Dvor) 17 Čoklo Josip (5 KU) (NK Bilogora 1947) 14 Đureš Alen (6 KU) (NK Podgorje) Horvat Matia (NK Podgorje) 13 Jurković Mateo (1 KU) (NK Podgorje) Nemčec Mateo (NK Mladost Vukosavljevica) Vlaisavljević Siniša (NK Bilogora 1947) 12 Pakšec Domagoj (HNK Lukač-05) Škvarić Tomislav (4 KU) (HNK Lukač-05)

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20152372-21 47
2. Podgorje PodgorjePodgorje 20144269-15 46
3. Sokol MilanovacSokol 20113654-43 36
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20112760-41 35
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2094742-44 31
6. Kladare KladareKladare 20821044-55 26
7. Lukač 05 LukačLukač 05 2074943-53 25
8. Croatia GrabrovnicaCroatia 20621230-40 20
9. Drava Terezino PoljeDrava 20611345-77 19
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20441235-67 16
11. Napredak RušaniNapredak 21421528-83 14
12. Turanovac TuranovacTuranovac 1160538-21 18

Sljedeće kolo

Drava - Lukač 05, Terezino Polje, 30.5.2021. u 17:30
Dinamo (KD) - Podgorje, Kapela Dvor, 30.5.2021. u 17:30
Kladare - Croatia, Kladare, 30.5.2021. u 17:30
Sveti Đurađ - Bilogora 1947, Sveti Đurađ, 30.5.2021. u 17:30
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 30.5.2021. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.