Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Brana - Sokol         0 : 12 ( 0 : 8 )
Suci: Bošnjak,Gašparić,Svirkovski, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Strahinja Kepec(27,28,46,50 i 56),Mihael Lanščak(17,45 i 53),Alen Dežmarić(26 sa 11m i 38),Josip Lanščak(16)i Miroslav Kufner(23). Utakmica je prekinuta u 73 minuti jer domaćin nije imao dovoljan broj igrača za nastavak utakmice.

Sveti Đurađ - Turnašica         1 : 8 ( 0 : 2 )
Suci: Ivačić,Lukačević I.,Majstorović I., delegat: Sreš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Bajser(48),gosti:Saša Crnec (3 sa 11m,52,71,73 i 83),Mario Sulimanec(88 i 90)i Tomislav Lah(1).

St. Brezovica - Sloga (DS)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Smrček M.,Brdarić M, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Slaven Turković(27)i Danijel Lukačević(55),gosti:Tomislav Kovačević(50).

Graničar (Ok) - Drava         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Teri,Smrček I.,Rešetar, delegat: Budiša
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Zlatko Balogović(18 i 26), Kristijan Blažeković(38),Danijel Borić(72),Toni Bartolić(79),Vanja Čolić(82)i Karlo Petrinić(86), gosti:/.

Kladare - Bušetina 1947         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ferić,Rajnović,Moslavac, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matija Jakupec(17 i 54),gosti:Ante Hruza(60 sa 11m).

Mladost (V) - Gradina         4 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Vukman,Mesarić,Kovač S., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Igor Kovač(9 i 15),Danijel Blažeković(8 sa 11m)i Mario Raptavi(13),gosti: Dejan Peić(21)i Zvonimir Juhas(52).

Omladinac - Podgorje         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Jozić,Jugović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Tomeković(81),gosti:Antun Podgornik(31 i 53)i Ivan Čavar(63). LISTA STRIJELACA:24 zgoditka:Vedran Grubić (Omladinac),23 zgoditka:Saša Crnec(Turnašica),21 zgoditak:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),18 zgoditaka:Antun Podgornik(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 20154164-18 49
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 20124461-28 40
3. Sokol MilanovacSokol 20124453-24 40
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20111859-42 34
5. Gradina GradinaGradina 20104648-32 34
6. Drava Terezino PoljeDrava 20103746-41 33
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20102845-35 32
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 2095636-32 32
9. Podgorje PodgorjePodgorje 2085747-31 29
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 2076756-43 27
11. Kladare KladareKladare 20541136-50 19
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 20411525-65 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20401638-75 12
14. Brana BačevacBrana 20111819-117 3 (-1)

Sljedeće kolo

Omladinac - Brana, Korija, 3.5.2015. u 16,3o
Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 3.5.2015. u 16,3o
Gradina - Kladare, Gradina, 3.5.2015. u 16,3o
Bušetina 1947 - Graničar (Ok), Bušetina, 3.5.2015. u 16,3o
Drava - St. Brezovica, Terezino Polje, 3.5.2015. u 16,3o
Sloga (DS) - Sveti Đurađ, Dugo Selo, 3.5.2015. u 16,3o
Turnašica - Sokol, Turnašica, 3.5.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.