Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Sveti Đurađ - Bratstvo         5 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Fabijanac,Marinović,Mesarić, delegat: Đuračić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Luka Funko(19), Luka Vukšić(45,69),Željko Pšihistal(48),Velimir Viljevac(53) Gosti:Mario Pšihistal(30 iz 11m),Matej Brođanac(44),Valentino Horvat(83,89)

Sloga (Z) - Napredak         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Gebaj,Grđan,Jusup, delegat: Uršanić
Gledateljac 30.Strijelci:Domaći:Bojan Kušar(36,63),Danijel Jurlina(84) Gosti:Mario Jozić(6,44,90)

Bušetina 1947 - Omladinac         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Strusa,Dežmarić,Vukman D., delegat: Kuzman
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(21) Gosti:Mario Jerbić(2,29,88 iz 11m),Petar Repinc(62)

Standard - Podgorje         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vencl,Tašić, delegat: Zagorac
Gledatelja 40.Strijelci:Domaći:Marijan Makar(60 iz 11m) Gosti:/

Mladost (Mi) - Slavonija         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić M.,M.Lončar,Kožul, delegat: Jambrešić
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:/Gosti:Milan Hranić(11),Ivan Kovač(24),Igor Dunković(75)

Kladare - Graničar (Ok)         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Vinovrški,Smrček M., delegat: Stojanović
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:/Gosti:Marijo Balogović(12,58),Željko Černeli(68),Vanja Čolić(83 iz 11m),Andrejas Černeli(86)

Mladost (SG) - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Horvatinović,Košić,Špiranec, delegat: Špiranec
Gledatelja 50:Strijelci:Domaći:Dalibor Švarbić(61),Goran Štefančić(80) Gosti:Roko Perić(32,59 iz 11m) *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova : Mario Jozić(Napredak),13 golova: Ivan Barukčić(Sloga),Mario Pšihistal(Bratstvo), Kristijan Petrinić(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 20133444-27 42
2. Napredak RušaniNapredak 20124457-37 40
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 20123552-28 39
4. Omladinac KorijaOmladinac 20114543-25 37
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2098358-32 35
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 2086640-40 30
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 2092952-47 29
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 2092928-30 29
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 2084837-36 28
10. Slavonija SladojevciSlavonija 2084834-38 28
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2075841-44 26
12. Kladare KladareKladare 20331423-59 12
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 20161317-44 9
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 20221630-69 8

Sljedeće kolo

Mladost (SG) - Sveti Đurađ, Stari Gradac, 28.4.2013. u 16,3o
Dinamo (Č) - Kladare, Četekovac, 28.4.2013. u 16,3o
Graničar (Ok) - Mladost (Mi), Okrugljača, 28.4.2013. u 16,3o
Slavonija - Standard, Sladojevci, 28.4.2013. u 16,3o
Podgorje - Bušetina 1947, Podgorje, 28.4.2013. u 16,3o
Omladinac - Sloga (Z), Korija, 28.4.2013. u 16,3o
Napredak - Bratstvo, Rušani, 28.4.2013. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.