Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Turnašica - Mladost (Mi)         3 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Šantić,Marinović,Horvatinović, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Sulimanac(31 iz 11m,43),Matija Golić(85) Gosti:Josip Birčić(33,76),Ivan Štiglec(76,86)

Graničar (Ok) - Podgorje         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko I.,Smrček I.,Horvat, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja 60.Strijelci.Domaći:Andrejas Černeli(8,18),Marijo Balogović(19,52),Kristijan Petrinić(50,67,90) Gosti:/

Kladare - Grabić         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Lulić,Smrček M.,Kožul, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Marijan Magdić(15),Zdravko Bujanić(23),Dino Marek(30),Antonio Maresić(57)Renato Gregoraš(90) Gosti:Borko Bjelajac(73)

Napredak - Mladost (V)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Barčan,Grgurić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Mario Jozić(23),Ivan Gegić(67) Gosti:Mario Raptavi(42,62)

Mladost 1930 (Čađ) - Graničar Bušetina         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Ević,Cvijanović, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(53) Gosti:Antonio Klasić(33)

Sveti Đurađ - Slavonija         3 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Vecko M.,Majstorović,Matić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Bruno Vorih(11),Miroslav Kufner(35),Velimir Viljevac(90) Gosti:Marko Novaković(25,37),Sanjin Gumbarević(39),Mile Štampar(59)

Sloga (Z) - Podravac (S)         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.,Babić,Biškupović, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Bojan Kušar(5 iz 11m),Alen Dedaj(35),Dario Bačić(50),Ivan Barukčić(75) Gosti:Berislav Androš(52),Josip Zajček(75) *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 21 gol : Sanjin Gumbarević(Slavonija), 18 golova : Josip Zajček(Podravac) 17 golova : Marijo Balogović(Graničar),Kristijan Petrinič(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20131649-32 40
2. Kladare KladareKladare 20122642-26 38
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20113633-26 36
4. Napredak RušaniNapredak 2095653-34 32
5. Slavonija SladojevciSlavonija 2095656-43 32
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20102836-39 32
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 2094738-34 31
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 2093853-34 30
9. Podgorje PodgorjePodgorje 2083946-47 27
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 2075840-41 26
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 20641038-56 22
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20631147-68 21
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 20521338-59 17
14. Grabić GrabićGrabić 20341328-58 13

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Turnašica, Zdenci, 29.4.2012. u 17,oo
Podravac (S) - Sveti Đurađ, Sopje, 29.4.2012. u 17,oo
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 29.4.2012. u 17,oo
Graničar Bušetina - Napredak, Bušetina, 29.4.2012. u 17,oo
Mladost (V) - Kladare, Vukosavljevica, 29.4.2012. u 17,oo
Grabić - Graničar (Ok), Grabić, 29.4.2012. u 17,oo
Podgorje - Mladost (Mi), Podgorje, 29.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.