Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Podgorje - Mladost (B)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Orač,Matić,Košić, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 200. Strijelci:domači:Podgornik(21), gosti:Medved(16),

Sloga (Z) - Mladost (V)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Krupa,Sabljak, delegat: Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Ivan Barukčić(17i70),Durmiši(21) gosti:Frupina(2),Ivica Jurić(50),

Graničar (Ok) - Standard         4 : 3 ( 3 : 0 )
Suci: Strusa,Brkić,Adamović, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Petrinić(36i39),Balogović(19) i Lebinec(83), gosti:Vujić(71),Nrgetić(85)iEreš(88)

Slavonija - Sveti Đurađ         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Babić,Smrček I.,Kožul, delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Milan Hranić(32i90)i Hodak(8), gosti:Smetiško(45 sa 11mi53)i Feketija(87),

Grabić - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Štauduar,Marinović, delegat: Grahovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Bjelajac(44), gosti:/

Turnašica - Graničar Bušetina         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Tomislav Lach(6), gosti:Mario Mikolčić(70)iLukačević(85)

Mladost (Mi) - Tehničar         7 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Lončar M.,Cvijanović,Hrženjak, delegat: Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Zebec(7,22i29),Dario Pohiba(44 sa 11m,54 i 80)i Mario Pohiba(40) gosti:/ *****Lista strijelaca***** 23 gola: Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola: Mario Nukić(Standard), 16 golova: Vedran Šmer(Podgorje), 15 golova: Emil Smetiško(Sveti Đurađ) i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 20135266-24 44
2. Podgorje PodgorjePodgorje 20123548-29 39
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20114541-28 37
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20104649-36 34
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2097444-32 34
6. Slavonija SladojevciSlavonija 2094740-43 31
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 2093855-48 30
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 2075833-37 26
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20731039-43 24
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20721138-42 23
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 20641037-44 22
12. Grabić GrabićGrabić 20521330-47 17
13. Tehničar CabunaTehničar 20521324-63 17
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 20441219-47 16

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Podgorje, Miljevci, 1.5.2011. u 17,oo
Tehničar - Turnašica, Cabuna, 1.5.2011. u 17,oo
Graničar Bušetina - Grabić, Bušetina, 1.5.2011. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 1.5.2011. u 17,oo
Sveti Đurađ - Graničar (Ok), Sveti Đurađ, 1.5.2011. u 17,oo
Standard - Sloga (Z), Nova Šarovka, 1.5.2011. u 17,oo
Mladost (V) - Mladost (B), Vukosavljevica, 1.5.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.