Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Standard - Tehničar         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar Mario,Orač,Brlas Marin, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Marijan Makar(35 iz 11m),Tomislav Petrak(47),Zoran Brdarić 60 ag),Dejan Knežević(86) Gosti:Dejan Trbojević(23(

Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok)         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Gašparić,Biškupović,Grgurić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak(13,31),Mihael Šuvak(25) Gosti:Zlatko Balogović(58)

Sloga (DS) - St. Brezovica         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Dežmarić,Ribić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Mario Bauman(32) Gosti:/

Mladost (V) - Napredak         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Ramić P.,Lulić, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Dario Juhas (52),Robert Jaković(60),Marko Brdarić(82 iz 11m)

Grabić - Turnašica         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Milobara,Stanić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Igor Razum(70 iz 11m) Gosti:Tomislav Lach(72),Mario Sulimanac(78),Dubravko Abramović(83)

Bušetina 1947 - Podgorje         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Babić,Ličinić Sa.,Botković, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(28,31),Matija Presečan(36),Nikola Stubičar(88) Gosti:Matej Đureš(2)

Mladost (B) - Slavonija         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Grujić,Velić,Grđan, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Franjo Šošić(16),Matej Hamaček(36) Gosti:Igor Dunković(31)Alen Hodak(45),Zoran Main(89 iz 11m)

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 20180245-15 54
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 20144263-18 46
3. Podgorje PodgorjePodgorje 20122635-23 38
4. Grabić GrabićGrabić 20102840-35 32
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 2085745-37 29
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 2092943-36 29
7. Tehničar CabunaTehničar 2085740-34 29
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 2083941-48 27
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 20641038-51 22
10. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 20641035-53 22
11. Slavonija SladojevciSlavonija 20631139-57 21
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20611334-50 19
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20521329-50 17
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 20511433-53 16

Sljedeće kolo

Mladost (B) - Standard, Bakić, 9.5.2010. u 17,00
Slavonija - Bušetina 1947, Sladojevci, 9.5.2010. u 17,00
Podgorje - Grabić, Podgorje, 9.5.2010. u 17,00
Turnašica - Mladost (V), Turnašica, 9.5.2010. u 17,00
Napredak - Sloga (DS), Rušani, 9.5.2010. u 17,00
St. Brezovica - Mladost 1930 (Čađ), Brezovica, 9.5.2010. u 17,00
Graničar (Ok) - Tehničar, Okrugljača, 9.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.