Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 20. kola

Napredak - Drava         1 : 9 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Valent,Kokorić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Fosip Šoštar(48),gosti:Antonio Paulović(15,63,67 i 82),Ivan Mareković(51,60,75 i 85)i Josip Križić(70).

Sveti Đurađ - Graničar Bušetina         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan,Kovač D.,Frajlić, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dalibor Ladović(65),gosti:Janko Brlas(82).

Sokol - Podgorje         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Majstorović I.,Jakupec, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mateo Tomić(11 i 71)i Mihael Bistrović(38),gosti:Mateo Jurković(15).

St. Brezovica - Mladost (V)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Godeč,Huber, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Mateo Nemčec(21),Josip Kovač(74)i Manuel Šelimber(76).

Croatia - Bilogora 1947         4 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Vinovrški,Aragović,Kapitan, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matija Pavić(37),Matija Poropatić (38),Dario Drgez(45)i Alen Tandarić(76 sa 11m), gosti:Josip Toljan(33),Pavao Djak(51 sa 11m)i Mario Krajc(59).

Turanovac - Omladinac         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Majstorović D.,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Vedran Grubić(48),Tomislav Škvarić(63)i Rene Prugovečki(83).

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 201811131-25 55
2. Omladinac KorijaOmladinac 20142489-26 44
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 20133462-27 42
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20104656-50 34
5. Podgorje PodgorjePodgorje 2075827-40 26
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20811145-55 25
7. Sokol MilanovacSokol 20731042-46 24
8. Drava Terezino PoljeDrava 20641030-45 22
9. Turanovac TuranovacTuranovac 20631140-84 20 (-1)
10. Napredak RušaniNapredak 20611358-85 19
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20531236-59 18
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20421430-104 14

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Napredak, Špišić Bukovica, 27.5.2018. u 17,3o
Turanovac - Sveti Đurađ, Turanovac, 27.5.2018. u 17,3o
Omladinac - Croatia, Korija, 27.5.2018. u 17,3o
Drava - St. Brezovica, Terezino Polje, 27.5.2018. u 17,3o
Mladost (V) - Sokol, Milanovac, 27.5.2018. u 17,3o
Podgorje - Graničar Bušetina, Podgorje, 27.5.2018. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.