Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sveti Đurađ - Napredak         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Majstorović D.,Oršulić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario Jozić(26).

Mladost (V) - Podgorje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Šantić,Duvnjak, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Marko Šandrk(62).

St. Brezovica - Drava         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Kečkiš,Blažičević, delegat: Dražen Vukman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Pejić(81),gosti:Luka Paulović(39)i Ivan Mareković(68).

Omladinac - Gradina         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Kovač S.,Ivačić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Filip Jeličić(32),gosti:Zvonimir Juhas(58)i Ivan Rajnović(76).

Sokol - Bilogora 1947         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Špiranec,Svirkovski,Mesarić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tin Szabo(16)i Mihael Bistrović(60 sa 11m),gosti:Antun Posavec(23)Ivan Arapinac(39)i Matej Ivoš(87).

Turanovac - Slaven         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Marinović,Aragović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Taušan(20 i 65),gosti: Josip Šoštar(63).

Graničar Bušetina - Turnašica         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Dežmarić,Kovač D., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tihomir Šarić(41),gosti:/. LISTA STRIJELACA:3gola:Antun Posavec(Bilogora 1947), Filip Jelčić(Omladinac)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 22007-1 6
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 22004-0 6
3. Podgorje PodgorjePodgorje 22004-1 6
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21106-5 4
5. Turanovac TuranovacTuranovac 21104-3 4
6. Sokol MilanovacSokol 21015-3 3
7. Drava Terezino PoljeDrava 21013-3 3
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21012-2 3
9. Napredak RušaniNapredak 21012-3 3
10. Omladinac KorijaOmladinac 20114-5 1
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 20112-3 1
12. Slaven DetkovacSlaven 20021-5 0
13. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20020-4 0
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20021-7 0

Sljedeće kolo

Napredak - Mladost (V), Rušani, 3.9.2016. u 17,oo
Turnašica - Sveti Đurađ, Turnašica, 4.9.2016. u 17,oo
Slaven - Graničar Bušetina, Detkovac, 4.9.2016. u 17,oo
Bilogora 1947 - Turanovac, Špišić Bukovica, 4.9.2016. u 17,oo
Gradina - Sokol, Gradina, 4.9.2016. u 17,oo
Drava - Omladinac, Terezino Polje, 4.9.2016. u 17,oo
Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 4.9.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.