Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Brana - Graničar Bušetina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Grlica,Žibreg, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(34 i 83)i Matej Viljevac(53),gosti:/.

Gradina - Drava         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Smrček M,.Bošnjak, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Luka Podnar(2),gosti:Luka Paulović(30 sa 11m),Valentino Pavlak(60),Ilija Trivanović(62)i Antonio Paulović(87).

Podgorje - Sloga (DS)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Loparac,Duvnjak, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(53 sa 11m i 63), Ivan Čavar(39 sa 11m)i Karlo Pelko(40),gosti:/.

Omladinac - Turnašica         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Blažević I.,Košić T., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(25 i 83),Vedran Melinčević(53)i Marko Korenički(60),gosti:Petar Škrinjar(74)i Dubravko Jakupec(90).

Mladost (V) - Sokol         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Ferić,Lukačević, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Blažeković(47,59 i 75)i Emanuel Šelimber(89),gosti:/.

Kladare - Sveti Đurađ         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Majstorović I.,Mesarić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Majdančić(38),gosti:Željko Pšihistal(49,55 i 73).

Graničar (Ok) - St. Brezovica         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špiranec,Marinović,Horvatinović, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(18,40 i 60)i Robert Galeković(72),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 5 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),3 zgoditka:Andreas Černeli (Graničar),Vedran Grubić(Omladinac),Antun Podgornik(Podgorje),Antonio Paulović(Drava), Danijel Blažeković(Mladost),Kristijan Petrinić (Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 220011-1 6
2. Drava Terezino PoljeDrava 22008-1 6
3. Podgorje PodgorjePodgorje 22008-2 6
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22007-2 6
5. Omladinac KorijaOmladinac 22005-2 6
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21015-4 3
7. Gradina GradinaGradina 21015-7 3
8. Brana BačevacBrana 21014-7 3
9. Kladare KladareKladare 20114-6 1
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20113-7 1
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 20024-8 0
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20023-8 0
13. Sokol MilanovacSokol 20020-5 0
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 20020-7 0

Sljedeće kolo

St. Brezovica - Brana, Brezovica, 7.9.2014. u 17,oo
Sveti Đurađ - Graničar (Ok), Sveti Đurađ, 7.9.2014. u 17,oo
Sokol - Kladare, Milanovac, 7.9.2014. u 17,oo
Turnašica - Mladost (V), Turnašica, 7.9.2014. u 17,oo
Sloga (DS) - Omladinac, Dugo Selo, 7.9.2014. u 17,oo
Drava - Podgorje, Terezino Polje, 7.9.2014. u 17,oo
Graničar Bušetina - Gradina, Bušetina, 7.9.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.