Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sveti Đurađ - Slavonija         7 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Teri,Smrček M.,Čubrlo, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(7,30 sa 11m,41 i 67 sa 11m),Igor Bajser(73 sa 11m i 87)i Elvis Klaus(21),gosti:Drago Zdelar(49)i Igor Dunković(70).

Graničar (Ok) - Podgorje         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Mesarić,Smrček I., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Posavec(57)i Kristijan Petrinić(62),gosti:Antun Podgornik(25)i Vedran Šmer(64).

Mladost (Mi) - Dinamo (Č)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Špoljarić,Minauf, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Marijo Košorog(54)i Dušan Vurdelja(90).

Sloga (Z) - Omladinac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Jusup,Orač,Nađ, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ivan Mroz(61),gosti:Marko Korenički(41).

Gradina - Suhopolje         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Dežmarić,Vencl, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Peić(90),gosti:Renato Župan(23 i 52)i Slaven Slanac(20).

Standard - Zrinski (NB)         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić M.,Tašić,Selenić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario mNukić(47 i 73),Tomislav Lukić(22)i Slaven Služek(45).

Bratstvo - Sokol         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Špiranec,Blažević I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Marko Bodalija(85)*****LISTA STRIJELACA***** 4 gola : Mario Nukić(Zrinski)i Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),3 gola:Roberto Mesec(Omladinac), Valentino Cik(Omladinac),Kristijan Petrinić(Graničar)Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 220011-1 6
2. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 22009-1 6
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22005-2 6
4. Sokol MilanovacSokol 22004-1 6
5. Omladinac KorijaOmladinac 211010-1 4
6. Podgorje PodgorjePodgorje 21106-4 4
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21017-4 3
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21012-1 3
9. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 20114-5 1
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20111-7 1
11. Standard Nova ŠarovkaStandard 20021-7 0
12. Slavonija SladojevciSlavonija 20024-11 0
13. Gradina GradinaGradina 20022-10 0
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20020-11 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Standard, Suhopolje, 7.9.2013. u 16,30
Sokol - Sveti Đurađ, Milanovac, 8.9.2013. u 16,30
Zrinski (NB) - Bratstvo, Nova Bukovica, 8.9.2013. u 16,30
Omladinac - Gradina, Korija, 8.9.2013. u 16,30
Dinamo (Č) - Sloga (Z), Četekovac, 8.9.2013. u 16,30
Podgorje - Mladost (Mi), Podgorje, 8.9.2013. u 16,30
Slavonija - Graničar (Ok), Sladojevci, 8.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.