Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sveti Đurađ - Slavonija         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gašparić,Dežmarić,Košić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Željko Pšihistal(5,25,60 iz 11m),Bruno Vorih(79) Gosti:Matija Nađ(87)

Graničar (Ok) - Podgorje         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar M.,Horvatinović,Smrček M., delegat: Davor Špoljar
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći.Andrejas Černeli(22,41),Marijo Balogović(57) Gosti:Alen Đureš(2 iz 11m,62)

Dinamo (Č) - Omladinac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Ramić P.,Tašić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Emir Gegić(9),Srećko Lukić(83) Gosti:/

Mladost (SG) - Napredak         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lulić,Marinović,Stanić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Mario Jozića(64)

Kladare - Bratstvo         2 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Sertić,Kelečić,Matić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Dominik Bakan(28),Antonio Maresić(55) Gosti:Mario Karnik(11),Mario Pšihistal(18),Matej Brođanac(37),Kristijan Pakšec(76)

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Grđan,Fabijanac, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ivan Stiglec(75),Slaven Služek(84) Gosti:Bojan Kušar(30)

Standard - Bušetina 1947         6 : 2 ( 6 : 1 )
Suci: Gebaj,Ivačić,Barčan, delegat: Luka Ličina
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Mario Nukić(5,15,23),Dejvid Tušek(13),Alen Hađina(19),Marijan Makar(32) Gosti:Danijel Borić(2),Ante Hruza(68 iz 11m) *****LISTA STRIJELACA***** 3 gola : Mario Pšihistal(Bratstvo),Željko Pšihistal(Sv.Đurađ)i Mario Nukić(Standard), 2 gola : Josip Brnada(Standard),Mario Jurišić(Standard),Andreas Černeli(Graničar),Alen Đureš(Podgorje)i.t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 220010-4 6
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22008-2 6
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22005-2 6
4. Napredak RušaniNapredak 22003-1 6
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21016-5 3
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 21013-2 3
7. Omladinac KorijaOmladinac 21013-3 3
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21012-2 3
9. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21014-5 3
10. Podgorje PodgorjePodgorje 20112-3 1
11. Slavonija SladojevciSlavonija 20111-4 1
12. Kladare KladareKladare 20022-5 0
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 20020-5 0
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 20023-9 0

Sljedeće kolo

Bušetina 1947 - Sveti Đurađ, Bušetina, 9.9.2012. u 17.oo
Sloga (Z) - Standard, Zdenci, 9.9.2012. u 17,oo
Bratstvo - Mladost (Mi), Gornje Bazje, 9.9.2012. u 17,oo
Napredak - Kladare, Rušani, 9.9.2012. u 17,oo
Omladinac - Mladost (SG), Korija, 9.9.2012. u 17,oo
Podgorje - Dinamo (Č), Podgorje, 9.9.2012. u 17,oo
Slavonija - Graničar (Ok), Sladojevci, 9.9.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.