Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Turnašica - Graničar Bušetina         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Matić,D.Vukman, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Kovač(52) Gosti:Antonio Klasić(39),Nikola Stubičar(71)

Slavonija - Mladost (V)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,P.Ramić,Ević, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Damir Tomašek(30),Sanjin Gumbarević(71) Gosti:Ivica Jurić(40)

Podravac (S) - Grabić         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Grđan,Sabljak, delegat: Ivica Jelić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Josip Mareković(76),Josip Zajček(89) Gosti:/

Sloga (Z) - Podgorje         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Mario Lončar,Cvijanović,Hrženjak, delegat: Josip Burcar
Gledatelja.40.Strijelci:Domaći:Filip Mataija(78),Bojan Kušar(90 iz 11m) Gosti:/

Sveti Đurađ - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: M.Vecko,Dežmarić,Marinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(25),Marko Kurjančić(84) Gosti:Dejan Matota(62)

Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok)         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Sertić,Kelečić,Horvat, delegat: Gojko Babić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Marko Mudri(34),Marko Bartulović(45 ag),Zlatko Miler(64,72)Luka Juren(68) Gosti:Marko Bartulović(25),Zlatko Balogović(26)

Napredak - Kladare         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: I.Vecko,Velić,Košić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Antun Hodak(63),Željko Vlahović(80 ag) *****Lista strijelaca***** 2 gola : Goran Peić(Napredak),Matija Presečan i Dominik Maresić(Klaare)Marijo Balogović(Graničar) Berislav Androš(Podravac),Mario Mikolčić(Bušetina i Zlatko Miler(Mladost-Čađavica) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 22006-1 6
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22005-0 6
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22003-0 6
4. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 21105-4 4
5. Slavonija SladojevciSlavonija 21104-3 4
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21016-6 3
7. Napredak RušaniNapredak 21013-3 3
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21013-3 3
9. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21014-6 3
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20114-5 1
11. Grabić GrabićGrabić 20112-4 1
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20021-3 0
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 20022-5 0
14. Podgorje PodgorjePodgorje 20020-5 0

Sljedeće kolo

Kladare - Turnašica, Kladare, 4.9.2011. u 17,oo
Graničar (Ok) - Napredak, Okrugljača, 4.9.2011. u 17,oo
Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ), Miljevci, 4.9.2011. u 17,oo
Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 4.9.2011. u 17,oo
Grabić - Sloga (Z), Grabić, 4.9.2011. u 17,oo
Mladost (V) - Podravac (S), Vukosavljevica, 4.9.2011. u 17,oo
Graničar Bušetina - Slavonija, Bušetina, 4.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.