Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Podgorje - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Orač,Horvatinović,I.Smrček, delegat: Robert Špiranec
gledatelja:100 strijelci:domaći:nitko gosti:nitko

Bušetina 1947 - Sveti Đurađ         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Dežmarić,Oklopčić, delegat: Franjo Đuračić
gledatelja:80 strijelci:domaći:Stubičar 2(3i79) gosti:Smetiško(61 sa 11m)iBajser(75)

Tehničar - Standard         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Herent,Marin Brlas,Marinović, delegat: Željko Moslavac
gledatelja:70 strijelci:domaći:D.Vukelić(68) gosti:Hrgetić 2(3i40)T.Makar 2(18i65) i Nukić(30)

Mladost (Mi) - Mladost (V)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Milan Ramić,B.Vidović,Biškupović, delegat: Božo Vrbaslija
gledatelja:60 strijelci:domaći:D.Pohiba(40)Grđan(79)iMatota(85) gosti:I.Jurić(2)iKomar(70)

Turnašica - Mladost (B)         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Siniša Ličinić,Štauduar,Makvić, delegat: Darko Špondreht
gledatelja:150 strijelci:domaći:Sulimanac 2(18i77)Štefanić(13)i Kajić(68) gosti:Vuk(41)

Grabić - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ivan Vecko,Adamović,Stanić, delegat: Darko Špoljarić
gledatelja:50 strijelci:domaći:nitko gosti:Ivan Barukčić(60 sa 11m)

Slavonija - Graničar (Ok)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Krupa,Ugarković,Cvijanović, delegat: Miroslav Zagorac
gledatelja:60 strijelci:domaći:Nađ 2(10i20) i Hodak 2(48i80) gosti:Slavić 2(22i55) *****strijelci***** 4 gola : Borko Bjelajac(Grabić) 3 gola : Matej Nađ(Slavonija)Alen Hodak(Slavo- nija)Dario Pohiba(M-Miljevci) i Damir Vukelić(Tehničar) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 22007-4 6
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 22006-3 6
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 21105-1 4
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 21106-3 4
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21103-2 4
6. Tehničar CabunaTehničar 21016-8 3
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20203-3 2
8. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 20202-2 2
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20201-1 2
10. Grabić GrabićGrabić 20115-6 1
11. Podgorje PodgorjePodgorje 20112-3 1
12. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 20117-9 1
13. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20025-8 0
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 20022-7 0

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 12.9.2010. u 17,oo
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 12.9.2010. u 17,oo
Mladost (B) - Grabić, Bakić, 12.9.2010. u 17,oo
Mladost (V) - Turnašica, Vukosavljevica, 12.9.2010. u 17,oo
Standard - Mladost (Mi), Nova Šarovka, 12.9.2010. u 17,oo
Sveti Đurađ - Tehničar, Sveti Đurađ, 12.9.2010. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Bušetina 1947, Čađavica, 12.9.2010. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.