Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sokol - Podravec         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Lukačević M.- Strusa A.- Mesarić N., delegat: Moslavac
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći : Lanščak (15,54),Mikulić (32),Biondić(=5),Martelo (51). Gosti: Blatarić (22).

Podgorje - Drava         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Rakitničan D.- Maslać M.- Potonjac A., delegat: Smrček
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Vukšić (62). Gosti:/.

Croatia - Turnašica         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Marinović N.- Gojmerac D.- Špoljarić J., delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći: Balić (50),Dergez (58 sa 11 m). Gosti:/.

No Limit TVIN - Aršanj         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš N.- Gobac M.- Blažević T., delegat: Orač
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Široki (12). Gosti : Filipović H. (35,61,87),Filipović M. (50).

Mladost (V) - Gradina         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kokorić D.- Horvatinović Ž.- Filipović H., delegat: Posavac
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Trupina (59). Gosti: Sitar (4 autogol),Blažičević (22).

Bilogora 1947 - Sveti Đurađ         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Rokinger I.- Lješčak Matija- Mrazović D., delegat: Strusa
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći: Papić(20),Arapinac (78 autogol). Gosti: Ladović (31),Abdelrahman (80).

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Aršanj SedlaricaAršanj 22007-2 6
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22005-1 6
3. Sokol MilanovacSokol 21108-4 4
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 21014-4 3
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 21013-3 3
6. Podgorje PodgorjePodgorje 21013-4 3
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21012-3 3
8. Gradina GradinaGradina 20113-4 1
9. Drava Terezino PoljeDrava 20111-2 1
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20114-6 1
11. No Limit TVIN ViroviticaNo Limit TVIN 20113-6 1
12. Podravec DinjevacPodravec 20112-6 1

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Sokol, Sveti Đurađ, 11.9.2022. u 16:30
Gradina - Bilogora 1947, Gradina, 11.9.2022. u 16:30
Aršanj - Mladost (V), Sedlarica, 10.9.2022. u 16:30
Turnašica - No Limit TVIN, Turnašica, 11.9.2022. u 16:30
Drava - Croatia, Terezino Polje, 11.9.2022. u 16:30
Podravec - Podgorje, Kladare, 11.9.2022. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.