Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Drava - Turanovac         2 : 7 ( 1 : 4 )
Suci: Godeč K.-Lješčak Mario.-Majstorović Ivan , delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Popović (6),Barišić (55). Gosti : Taušan V. (55),Šklebar (8),Jurlina (41),Čančar (43),Draganić (71,83),Taušan M. (89).

Podgorje - Lukač 05         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Kapitan E.-Kečkiš N.- Strusa A., delegat: Orač
Gledatelja 15. Strijelci : Domaći : Jurković (15),Horvat (17,37,58),Vukšić I. (32),Vukšić L. (62),Đureš (74). Gosti :/.

Croatia - Napredak         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Majstorović L.-Horvatinović Ž.- Škudar A, delegat: Sreš
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Juhas (28).

Bilogora 1947 - Dinamo (KD)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Sertić J.- Maslać M.- Moslavac F., delegat: Pintar
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći : Djak (3),Čoklo (39,69 sa 11m). Gosti /.

Mladost (V) - Kladare         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gobac M.- Vinovrški V.- Lješčak Matija, delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći : Sesvečan (21 sa 11m), Pakšec (38). Gosti : Maresić A. (61 sa 11m).

Sokol - Sveti Đurađ         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Lukačević M.- Smrček M.- Aragović K., delegat: Posavac
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći : Uzelac (5),Martelo (60),Szabo (70). Gosti : Slavić (16),Pandur (27 autogol).

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turanovac TuranovacTuranovac 220012-2 6
2. Podgorje PodgorjePodgorje 220010-0 6
3. Sokol MilanovacSokol 220012-3 6
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22005-1 6
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 21014-4 3
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 21014-6 3
7. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 21011-3 3
8. Napredak RušaniNapredak 21011-3 3
9. Kladare KladareKladare 20022-4 0
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 20020-2 0
11. Drava Terezino PoljeDrava 20024-15 0
12. Lukač 05 LukačLukač 05 20020-12 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Drava, Sveti Đurađ, 13.9.2020. u 17:00
Kladare - Sokol, Kladare, 13.9.2020. u 17:00
Dinamo (KD) - Mladost (V), Kapela Dvor, 13.9.2020. u 17:00
Napredak - Bilogora 1947, Rušani, 12.9.2020. u 17:00
Lukač 05 - Croatia, Lukač, 12.9.2020. u 17:00
Turanovac - Podgorje, Turanovac, 13.9.2020. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.