Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sveti Đurađ - Dinamo (KD)         6 : 3 ( 5 : 2 )
Suci: Vidalina, Tkalac, Lješčak Matija, delegat: Sreš
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći:Biondić (4,13,83),Grizelj (20),Ladović (38,43).Gosti :Đurašević (9),Draganić K. (16),Draganić M. (87).

Kladare - Podgorje         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević M.,Smrček, Majstorović Ivan, delegat: Špiranec
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Maresić (23).Gosti :Krmpotić T. (35).

Gradina - Lukač 05         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Presečan, Ferić, Škudar A., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Puškarić (37),Vujčić (41,60),Knežević (42 autogol).

Croatia - Mladost (V)         4 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta, Kapitan, Maslač M., delegat: Tkalčec
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći:Šerepec (34),Milaković (41),Kovač (56),Vidović (86). Gosti : Kovač(55,57),Nemčec (84).

Bilogora 1947 - Turanovac         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Vargović, Strusa, Melinčević , delegat: Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Vlaisavljević (20).Gosti :Čančar D. (4,90),Jurlina (39),Habijanić (43 sa 11m).

Sokol - Drava         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lovreković Luka, Majstorović Leo, Jakupec K., delegat: Lozar
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Tomić M. (41,61),Lanščak M. (77),Paulović L. (87 autogol), Lanščak J. (89).Gosti :Paulović A. (77).

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 22007-0 6
2. Turanovac TuranovacTuranovac 22008-3 6
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22008-4 6
4. Podgorje PodgorjePodgorje 21105-3 4
5. Kladare KladareKladare 21105-4 4
6. Sokol MilanovacSokol 21016-3 3
7. Drava Terezino PoljeDrava 21017-8 3
8. Croatia GrabrovnicaCroatia 21016-7 3
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20023-7 0
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20025-10 0
11. Lukač 05 LukačLukač 05 20023-8 0
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20024-10 0

Sljedeće kolo

Drava - Sveti Đurađ, Terezino Polje, 15.9.2019. u 16:30
Turanovac - Sokol, Lukač , 15.9.2019. u 16:30
Mladost (V) - Bilogora 1947, Vukosavljevica, 15.9.2019. u 16:30
Lukač 05 - Croatia, Lukač, 14.9.2019. u 16:30
Podgorje - Gradina, Podgorje, 15.9.2019. u 16:30
Dinamo (KD) - Kladare, Gornje Bazje, 15.9.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.