Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Sveti Đurađ - Mladost (V)         3 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Smrček,Godeč, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(38,51 i 74), gosti:Mario Raptavi(69),Mario Feketija(72)i Domagoj Kralj(86).

Drava - Podgorje         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Aragović,Knežević, delegat: Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Taušan(9)i Matija Krmpotić (57),gosti:/.

Bilogora 1947 - Bušetina 1947         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Špoljarić,Duvnjak,Kečkiš, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/.,gosti:Ivan Ibriks(19 i 67), Marino Grizelj(2) i Igor Popović(6).

Omladinac - Sokol         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Penava,Ferić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Filip Jeličić(60),gosti:/.

Turanovac - St. Brezovica         4 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Marinović,Kovač S.,Moslavac K., delegat: Budiša
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Tin Szabo(26,45 i 64) i Mario Bedeković(62),gosti:Predrag Čađavčan(46 i 89), Goran Peić(44)i Filip Radić(87). Po prijavi predstavnika gostiju da igrač pod brojem 37 nije Dario Begović(š.i.2884)već Stjepan Jovanović,nakon provjere delegata utakmice konstatira se da je pod brojem 37 nastupio Stjepan Jovanović,koji je registrirani igrač NK Turanovac, ali nema dovoljan broj godina za nastup u seniorskoj konkurenciji,te se na osn ovu članka 74 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,oduzima jedan(1)bod osvojen na toj utakmici a protiv NK Turanovac i službenog predtavnika kluba g. Vladimira Botić podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka radi unošenja pogrešnih podataka u zapisnik utakmice.

Croatia - Napredak         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Vučemilović,Horvatinović, delegat: Ivačić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Matija Balažić(3),Matija Pavić(64), Hrvoje Kovač(71)i Dominik Blažinčić(89),gosti: Mihael Šoštar(84). LISTA STRIJELACA:6 golova:Filip Jelčić(Omladinac), 4 gola:Leon Brdarić(Napredak),3 gola:Janko Brlas (Bušetina),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Tin Szabo (Turanovac)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 220010-0 6
2. Omladinac KorijaOmladinac 220010-1 6
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 22006-1 6
4. Napredak RušaniNapredak 21019-4 3
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21014-4 3
6. Drava Terezino PoljeDrava 21012-6 3
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20205-5 2
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 20113-5 1
9. Podgorje PodgorjePodgorje 20112-4 1
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 20115-13 1
11. Sokol MilanovacSokol 20020-5 0
12. Turanovac TuranovacTuranovac 20114-12 0 (-1)

Sljedeće kolo

Napredak - Sveti Đurađ, Rušani, 9.9.2017. u 17,oo
St. Brezovica - Croatia, Brezovica, 10.9.2017. u 17,oo
Sokol - Turanovac, Milanovac, 10.9.2017. u 17,oo
Bušetina 1947 - Omladinac, Bušetina, 10.9.2017. u 17,oo
Podgorje - Bilogora 1947, Podgorje, 10.9.2017. u 17,oo
Mladost (V) - Drava, Vukosavljevica, 10.9.2017. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.