Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 2. kola

Tehničar - Grabić         3 : 6 ( 3 : 2 )
Suci: Mladen Lončar, Zvonko Vrekalić, Željko Debeljak, delegat: Zdravko Kordić
Srijelci: domaći: Vlatko Vrekalić (18), Damir Vukelić (22), i Darko Obžžetić (36), gosti: (Mario Nukić (39, 65 i 81), Darko Grgić (38), Goran Hetrih (57) i Velibor Gojić (59)

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (DS)         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: , delegat:


Mladost (B) - Podgorje         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: , delegat:


Graničar (Ok) - DOŠK         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: I.Vecko,Trupina,Makvić, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Josip Slavić(76) Gosti:Mario Lončar(50)

Miholjac - Bušetina 1947         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vencl,Biškupović,Štauduar, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Milenko Beneš(7 iz 11m) Gosti:Antonio Klasić(50 iz 11m,56) Ante Hruza(85)

Mladost (V) - Standard         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Zagorac,Vargović, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Dragan Dogan(43) Gosti:Slaven Kostanjevac(47),Božidar Hrgetić(61)

Napredak - St. Brezovica         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Stošić,Oklopčić,Teri, delegat: Rakijašić
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljević(48)

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Grabić GrabićGrabić 220010-4 6
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 22005-2 6
3. Napredak RušaniNapredak 22002-0 6
4. DOŠK DolciDOŠK 21105-1 4
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21104-1 4
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21014-4 3
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 21012-2 3
8. Podgorje PodgorjePodgorje 21014-5 3
9. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 21013-4 3
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 21014-6 3
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 20022-4 0
12. Tehničar CabunaTehničar 20023-7 0
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 20023-7 0
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 20022-6 0

Sljedeće kolo

St. Brezovica - Tehničar, Brezovica, 14.9.2008. u 17:00
Standard - Napredak, Nova Šarovka, 14.9.2008. u 17:00
Bušetina 1947 - Mladost (V), Bušetina, 14.9.2008. u 17,00
DOŠK - Miholjac, Dolci, 14.9.2008. u 17,00
Podgorje - Graničar (Ok), Podgorje, 14.9.2008. u 17,00
Sloga (DS) - Mladost (B), Dugo Selo, 14.9.2008. u 17,00
Grabić - Mladost 1930 (Čađ), Grabić, 14.9.2008. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.