Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Napredak - Sokol         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Oklopčić,Smutni, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(45),gosti:Ivan Feketija(54).

Mladost (V) - Omladinac         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Moslavac L.,Majstorović I., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Rene Prugovečki(26),Filip Jeličić(55),Darion Godeč(59)i Tin Szabo(82).

St. Brezovica - Sveti Đurađ         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Sabljak,Godeč Krešimir, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:/,gosti:Marino Grizelj(36).

Podgorje - Turanovac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić,Majstorović D.,Oršulić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Krmpotić(13),gosti:/.

Drava - Bušetina 1947         1 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Presečan,Mesarić,Smrček M., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(44),gosti:Janko Brlas(16 i 29),Danijel Borić(21 i 51),Antonio Klasić (33)i Tihomir Šarić(56).

Gradina - Turnašica         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Hudi,Kovač S., delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Željko Kajić(11). LISTA STRIJELACA:28golova:ZVONIMIR JUHAS(Gradina), 24 gola:Matej Ivoš(Bilogora 1947),23 gola:Janko Brlas(Bušetina 1947),20 golova:Mario Jozić (Napredak) i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 18170173-17 51
2. Gradina GradinaGradina 19152267-22 47
3. Napredak RušaniNapredak 19113555-35 36
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18103553-30 33
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 18103538-21 33
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1994639-30 31
7. Sokol MilanovacSokol 1893633-39 30
8. Omladinac KorijaOmladinac 19631031-35 21
9. Drava Terezino PoljeDrava 19621123-58 20
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 19531132-48 18
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 18431116-47 15
12. Turanovac TuranovacTuranovac 18421228-39 14
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 19401523-59 12
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Turanovac - Napredak, Turanovac, 23.4.2017. u 16,3o
Sveti Đurađ - Bilogora 1947, Sveti Đurađ, 23.4.2017. u 16,3o
Turnašica - Drava, Turnašica, 23.4.2017. u 16,3o
Bušetina 1947 - Podgorje, Bušetina, 23.4.2017. u 16,3o
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 23.4.2017. u 16,3o
Omladinac - St. Brezovica, Korija, 23.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.