Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Napredak - Podgorje         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Šamu,Mesarić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Mario Zagorac(22)i Josip Najpurger (44),gosti:Tomislav Krmpotić(83).

Turnašica - Sloga (DS)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Smrček M.,Ferić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Kovačević(56),Tomislav Ivanešić(62 sa 11m)i Damir Boda(81).

St. Brezovica - Graničar (ŽL)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špiranec,Lješčak,Majstorović I., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Vedran Viljevac(13),Zvonimir Viljevac(29),Alen Mraz(70)i Goran Peić(90 sa 11m), gosti:Goran Zgazivoda(65 sa 11m).

Drava - Turanovac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Bošnjak,Dežmarić,Pilinger, delegat: Hudi
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći.Antonio Paulović(22 i 41),Ivan Mareković(14)i Ilija Trivanović(80),gosti:/.

Sveti Đurađ - Graničar (Ok)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko,Svirkovski,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(18-autogol),Željko Pšihistal(88),gosti:Karlo Petrinić(48 i 64)i Antonio Klasić(44).

Graničar Bušetina - Sokol         4 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Blažević T.,Rešetar,Brkić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tihomir Šarić(52 i 63),Janko Brlas (49)i Danijel Borić(67),gosti:Antun Hajić(19 i 24)i Mihael Bistrović(55).

Gradina - Mladost (V)         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kristić,Marinović,Moslavac L., delegat: Stipanić
Gladatelja oko 80. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(15,41 sa 11m i 67), Luka Podnar(31)i Vladimir Puškarić(87),gosti:/. LISTA STRIJELACA:22 gola:Antonio Paulović(Drava), 20 golova:Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača), 19 golova:Zvonimir Juhas(Stara Brezovica), 18 golova:Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 19134250-22 43
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 19133369-28 42
3. Sokol MilanovacSokol 19114464-27 37
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 19104549-39 34
5. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 19103648-37 33
6. Podgorje PodgorjePodgorje 19102750-23 32
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 19102748-36 32
8. Gradina GradinaGradina 19101858-28 31
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1994640-29 31
10. Napredak RušaniNapredak 19541032-57 19
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 19531129-34 18
12. Turanovac TuranovacTuranovac 19421328-82 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 19331328-62 12
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 19011818-107 1

Sljedeće kolo

Podgorje - Graničar Bušetina, Podgorje, 23.4.2016. u 16,3o
Mladost (V) - Napredak, Vukosavljevica, 24.4.2016. u 16,3o
Sloga (DS) - Gradina, Dugo Selo, 24.4.2016. u 16,3o
Sokol - Sveti Đurađ, Milanovac, 24.4.2016. u 16,3o
Graničar (Ok) - Drava, Okrugljača, 24.4.2016. u 16,3o
Turanovac - St. Brezovica, Turanovac, 24.4.2016. u 16,3o
Graničar (ŽL) - Turnašica, Žlebina, 24.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.