Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Podgorje - Brana         12 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Blažević T.,Rajnović,Majstorović I., delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(45,65,70,74 i 80), Mateo Jurković(3 i 61),Sebastijan Perić(21),Martin Špoljarić(59 sa 11m),Ivan Barčanac(82),Domagoj Troha(87)i Mihael Podgornik(90),gosti:/.

Gradina - Omladinac         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Ivačić,Smrček I.,Marinović, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(5),Saša Ivošević(73) i Zvonimir Juhas(74),gosti:Marko Šandrk(14),Vedran Grubić(35)i Reneto Giba(62).

Graničar Bušetina - Mladost (V)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Smrček M.,Duvnjak, delegat: Sreš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Mikolčić(71),gosti:Igor Kovač(48)i Danijel Blažeković(52).

Drava - Kladare         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Božić,Jozić, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(66),gosti:Antonio Maresić(68).

Sloga (DS) - Graničar (Ok)         4 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Vidalina,Mikić,Žabčić M., delegat: Abalić
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačević(24 i 64),Igor Šokac(13)i Jasmin Kršić(20),gosti:Karlo Petrinić(63) i Alen Fučkar(71).

Turnašica - St. Brezovica         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Herent,Oklopčić, delegat: Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Crnec(54),gosti:Dragan Dujmović(90).

Sokol - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Blažević I.,Moslavac, delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Feketija(72)i Josip Lanščak (76),gosti:/. LISTA STRIJELACA:24 zgoditka:Vedran Grubić (Omladinac),21 zgoditak:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),18 zgoditaka:Saša Crnec(Turnašica),17 zgoditaka:Antonio Paulović(Drava),16 zgoditaka: Antun Podgornik(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 19154063-15 49
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 19114454-28 37
3. Sokol MilanovacSokol 19114441-24 37
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 19111758-34 34
5. Gradina GradinaGradina 19104546-28 34
6. Drava Terezino PoljeDrava 19103646-34 33
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1992841-33 29
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1985634-31 29
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1975744-30 26
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1966748-42 24
11. Kladare KladareKladare 19441134-49 16
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 19411424-63 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 19401537-73 12
14. Brana BačevacBrana 19111719-105 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Sokol, Bačevac, 26.4.2015. u 16,3o
Sveti Đurađ - Turnašica, Sveti Đurađ, 26.4.2015. u 16,3o
St. Brezovica - Sloga (DS), Brezovica, 26.4.2015. u 16,3o
Graničar (Ok) - Drava, Okrugljača, 26.4.2015. u 16,3o
Kladare - Graničar Bušetina, Kladare, 26.4.2015. u 16,3o
Mladost (V) - Gradina, Vukosavljevica, 26.4.2015. u 16,3o
Omladinac - Podgorje, Korija, 26.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.