Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Dinamo (Č) - Sveti Đurađ         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Jusup, delegat: Holeš
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Bojan Kujavić(23),Emir Gegić(45),Leopold Perić(55) Gosti:Velimir Viljevac(29),Alen Žitković(62),Mihael Tambolaš(74)

Graničar (Ok) - Mladost (SG)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Dežmarić,Smrček M., delegat: Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Željko Munjeković(11 ag),Andrejas Černeli(64,88) Gosti:/

Slavonija - Kladare         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman D.,Vinovrški,Valent, delegat: Burcar
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Dominik Maresić(22)

Podgorje - Mladost (Mi)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Orač,Lulić, delegat: Špiranec
Gledatelja 150.Strijelci.Domaći:Vedran Šmer(32),Ivan Škrablin(72) Gosti:/

Omladinac - Standard         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.,Kečkiš,Kožul, delegat: Špondreht
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Valentino Cik(58,62,73 iz 11m),Igor Grubić(66) Gosti:/

Napredak - Graničar Bušetina         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Hrženjak,Mesarić, delegat: Abalić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Antonio Jugović(15),Mario Zagorac(21) Gosti:Zlatko Vukšić(80)

Bratstvo - Sloga (Z)         6 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Gomerčić,Smrček I.,Stanić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Pšihistal(18,25),Mario Novosel(26),Berislav Moslavac(39,42),Mario Karnik(68) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Mario Jozić(Napredak),13 golova: Ivan Barukčić(Sloga)i Kristijan Petrinić(Graničar),12 golova : Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 19133344-26 42
2. Napredak RušaniNapredak 19123454-34 39
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 19113547-28 36
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1997356-30 34
5. Omladinac KorijaOmladinac 19104539-24 34
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1992848-42 29
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1992828-27 29
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1985637-37 29
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 1974836-36 25
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1974831-38 25
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1965836-40 23
12. Kladare KladareKladare 19331323-54 12
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 19151315-42 8
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 19221529-65 8

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Bratstvo, Gornje Bazje, 21.4.2013. u 16,oo
Sloga (Z) - Napredak, Zdenci, 21.4.2013. u 16,oo
Graničar Bušetina - Omladinac, Bušetina, 21.4.2013. u 16,oo
Standard - Podgorje, Nova Šarovka, 21.4.2013. u 16,oo
Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 21.4.2013. u 16,oo
Kladare - Graničar (Ok), Kladare, 21.4.2013. u 16,oo
Mladost (SG) - Dinamo (Č), Stari Gradac, 21.4.2013. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.