Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Podravac (S) - Turnašica         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Gašparić,Brkić,Grđan, delegat: Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Berislav Androš(3i10),Josip Zajček(37)i Marijan Granjaš(69), gosti:Matija Golić(12)i Mario Sulimanac(47),

Slavonija - Sloga (Z)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Tašić,Sabljak,Marović, delegat: Mikić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antonio Radonjić(7), gosti:Denis Kiris(54),

Bušetina 1947 - Sveti Đurađ         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.,Sa.Ličinić,Marinović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Mikolčić(36),Danijel Štefović(55),Janko Brlas(86), gosti:Velimir Viljevac(40),

Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Dežmarić,Horvatinović, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dalibor Šmer(8i83),Mario Raptavi(64),gosti:Danko Šimunić(50i69),

Grabić - Napredak         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Sertić,Ević,Cvijanović, delegat: Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Anđelko Kožić(33),Igor Razum(56) Franjo Hudoletnjak(78),gosti:Zdenko Zdeličan(64), Robert Šain(80 sa 11m),

Podgorje - Kladare         4 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Gebaj,Orač,Košić, delegat: Špondreht
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Elvis Klaus(57i67),Vadran Šmer (33)i Antun Podgornik(75), gosti:Zdravko Bujanić6i10),

Mladost (Mi) - Graničar (Ok)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Biškupović, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Dejan Matota(6)i Matko Filipović(70),gosti:Kristijan Petrinić(31), *****LISTA STRIJELACA***** 22 gola : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 20 golova: Sanjin Gumbarević(Slavonija), 17 golova: Josip Zajček(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 19131547-28 40
2. Kladare KladareKladare 19112637-25 35
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 19103629-24 33
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 19102733-35 32
5. Napredak RušaniNapredak 1994651-32 31
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1985652-40 29
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1984734-31 28
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1983846-34 27
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1983846-40 27
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1974838-39 25
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 19631037-55 21
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 19621146-67 20
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 19521235-55 17
14. Grabić GrabićGrabić 19341227-53 13

Sljedeće kolo

Turnašica - Mladost (Mi), Turnašica, 22.4.2012. u 17,oo
Graničar (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 22.4.2012. u 17,oo
Kladare - Grabić, Kladare, 22.4.2012. u 17,oo
Napredak - Mladost (V), Rušani, 22.4.2012. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Bušetina 1947, Čađavica, 22.4.2012. u 17,oo
Sveti Đurađ - Slavonija, Sveti Đurađ, 22.4.2012. u 17,oo
Sloga (Z) - Podravac (S), Zdenci, 22.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.