Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Tehničar - Podgorje         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Kožul,Košić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Vedran Šmer(57),Danijel Razum(60,75,89)

Graničar Bušetina - Mladost (Mi)         4 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Smrček I.,Gecaj, delegat: Damir Vargović
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Ivica Lukačević(79),Antonio Klasić(83,86 iz 11m),David Sabo(89)

Mladost 1930 (Čađ) - Turnašica         4 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Vecko M.,Biškupović,Adamović, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(10),Goran Budimir(15),Danijel Konta(61,73) Gosti:Matija Golić(7),Robert Puh(44,60)

Sveti Đurađ - Grabić         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko I.,Brkić,Horvatinović, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja:30.Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(12),Velimir Viljevac(15),Luka Vukšić(43),Marko Šmer(90) Gosti:Danijel Benko(47)

Standard - Slavonija         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Cvijanović,Matić, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Josip Brnada(41),Toni Makar(53,88),Tomislav Petrak(76) Gosti:Igor Dunković(58)

Mladost (V) - Graničar (Ok)         2 : 6 ( 2 : 2 )
Suci: Grujić,Dežmarić,Makvić, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Franjo Trupina(7),Matija Stanešić(15) Gosti:Zlatko Balogović(13,50),Kristijan Petrinić(36,87),Josip Bartolić(58),Josip Slavić(84)

Mladost (B) - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Marinović,Štauduar, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja:Strijelci:Domaći:/ Gosti:David Durmiši(53) *****Lista strijelaca***** 22 gola : Mario Nukić(Standard), 19 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 16 golova : Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 19135163-20 44
2. Podgorje PodgorjePodgorje 19122547-28 38
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 19104534-28 34
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1996441-29 33
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1994646-34 31
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1993737-40 30
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1983851-45 27
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1973937-40 24
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 19721038-41 23
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1965831-36 23
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 1964936-42 22
12. Tehničar CabunaTehničar 19521224-56 17
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 19431218-46 15
14. Grabić GrabićGrabić 19421329-47 14

Sljedeće kolo

Podgorje - Mladost (B), Podgorje, 24.4.2011. u 17,oo
Sloga (Z) - Mladost (V), Zdenci, 24.4.2011. u 17,oo
Graničar (Ok) - Standard, Okrugljača, 24.4.2011. u 17,oo
Slavonija - Sveti Đurađ, Sladojevci, 24.4.2011. u 17,oo
Grabić - Mladost 1930 (Čađ), Grabić, 24.4.2011. u 17,oo
Turnašica - Graničar Bušetina, Turnašica, 24.4.2011. u 17,oo
Mladost (Mi) - Tehničar, Miljevci, 24.4.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.