Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Slavonija - Standard         2 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Krmpotić,Ramić P.,Ribić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zoran Main(12),Nikola Diklić(53) Gosti:Toni Makar(22,75,87),Tomislav Petrak(27,71),Marko Hrgetić(40)

Podgorje - Mladost (B)         3 : 0 ( : )
Suci: Grujić,Blažević,Vargović, delegat: Tkalčec
Utakmica se registrira 3-0 (parfe forfe) u korist NK "Podgorje" zbog nastupa igrača koji je bio pod kaznom(Kristijan Medved).

Turnašica - Graničar Bušetina         3 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Herent,Adamović,Štauduar, delegat: Pavić
Strijelci:Domaći:Dubravko Abramović(13),Tomislav Lach(20,33) Gosti:Nikola Stubičar(6),Mario Mikolčić(11)Antonio Klasić(61)

Napredak - Grabić         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Marinović,Teri, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Dario Juhas(42),Robert Šajin(72 iz 11m),Robert Jaković(84) Gosti:/

St. Brezovica - Mladost (V)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vencl,Dežmarić,Matić, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Slaven Turković(10,65),Miro Dujmović(89) Gosti:Davor Jurić(70),Valentino Ivanković(75)

Graničar (Ok) - Sloga (DS)         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Makvić,Horvatinović, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Marijo Balogović(3,76),Kristijan Petrinić(62),Darko Markulin(68),Josip Slavić(71) Gosti:Mario Kostelac(18)

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Gebaj,Medved, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Željko Gojmerac(55 iz 11m,70) Gosti:Bernard Sraka(15),Goran Budimir(66)

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 19170242-15 51
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 19134259-17 43
3. Podgorje PodgorjePodgorje 19122534-19 38
4. Grabić GrabićGrabić 19102739-32 32
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1992843-33 29
6. Tehničar CabunaTehničar 1985639-30 29
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1983840-45 27
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1975742-36 26
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 19541035-50 19
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 19541031-52 19
11. Slavonija SladojevciSlavonija 19531136-55 18
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 19521229-49 17
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 19511333-50 16
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 19511331-50 16

Sljedeće kolo

Standard - Tehničar, Nova Šarovka, 2.5.2010. u 17,00
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok), Čađavica, 2.5.2010. u 17,00
Sloga (DS) - St. Brezovica, Dugo Selo, 2.5.2010. u 17,00
Mladost (V) - Napredak, Vukosavljevica, 2.5.2010. u 17,00
Grabić - Turnašica, Grabić, 2.5.2010. u 17,00
Graničar Bušetina - Podgorje, Bušetina, 2.5.2010. u 17,00
Mladost (B) - Slavonija, Bakić, 2.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.