Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 19. kola

Bilogora 1947 - Croatia         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Frajlić,Strusa A., delegat: Kuzman
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Stipo Djak (3,60),Ivoš(5),Vlaisavljević (47),Pavao Djak (62). Gosti :Pavić (50).

Podgorje - Dinamo (KD)         3 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Aragović,Lješčak Matija, delegat: I.Blažević
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Đureš (47),Ivačić (49),Horvat (66). Gosti :Ivanešić (27,36).

Gradina - Sokol         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Resler,Maslać, delegat: Špoljarić
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :G. Peić(85). Gosti :Štefan(22).

Mladost (V) - Omladinac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Lješčak Mario,Moslavac K., delegat: Lozar
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći /. Gosti :Grubić (80).

Turanovac - Sveti Đurađ         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Smrček,Majstorović Ivan, delegat: D.Blažević
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 18171080-13 52
2. Podgorje PodgorjePodgorje 17110641-29 33
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 18102645-35 32
4. Drava Terezino PoljeDrava 1792636-38 29
5. Gradina GradinaGradina 1774626-22 25
6. Croatia GrabrovnicaCroatia 1773744-41 24
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1773733-31 24
8. Sokol MilanovacSokol 17611035-51 19
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 17511127-48 16
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 17411234-61 13
11. Turanovac TuranovacTuranovac 18221424-56 8

Sljedeće kolo

Dinamo (KD) - Gradina, Gornje Bazje, 19.5.2019. u 17:00
Croatia - Podgorje, Grabrovnica, 19.5.2019. u 17:00
Sokol - Drava, Milanovac, 19.5.2019. u 17:00
Omladinac - Turanovac, Korija, 19.5.2019. u 17:00
Sveti Đurađ - Bilogora 1947, Sveti Đurađ, 19.5.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.