Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Podgorje - Gradina         7 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Loparac,Kečkiš,Orač, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Krmpotić(54,56 i 80),Luka Vukšić(47 i 87),Mario Šelember(38)Andrej Čupen(45), gosti:Luka Podnar(29 i 33)i Nikola Pecolaj(83).

Sokol - Napredak         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Bošnjak,Majstorović D.,Pilinger, delegat: Sreš
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Valentino Ivanković(26 i 30 sa 11m)i Alen Dežmarić(76),gosti:/.

Sloga (DS) - Mladost (V)         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Ević,Kovač D.,Svirkovski, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačević(24 i 71),gosti: Josip Kovač(13),Domagoj Kralj(22),Mario Raptavi(34).

Graničar (Ok) - Bušetina 1947         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Brdarić L.,Gašparić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 170. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(30)i Alen Fučkar(32),gosti:Danijel Borić(48)i Marijo Tolo (90+3).

Turanovac - Sveti Đurađ         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Brdarić M.,Brkić,Majstorović I., delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Danijel Miota(42),gosti:Igor Bajser (74 i n82),Ante Hruzan(13)i Željko Pšihistal(55).

Graničar (ŽL) - Drava         1 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Gebaj,Benko,Lukinić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Šagolj(15 sa 11m),gosti: Antonio Paulović(12 i 43),Ivo Delić(63 i 84),Ivan Mareković(33 sa 11m)i Mihael Taušan(44).

Turnašica - St. Brezovica         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Moslavac,Kovač S., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Vedran Viljevac(13). LISTA STRIJELACA:20 golova:Antonio Paulović(Drava), 19 golova:Zvonimir Juhas(St.Brezovica),18 golova: Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača),17 golova: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 18124246-22 40
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 18123366-26 39
3. Sokol MilanovacSokol 18114361-23 37
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 18104449-34 34
5. Podgorje PodgorjePodgorje 18102649-21 32
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1894538-26 31
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1893644-34 30
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1892744-35 29
9. Gradina GradinaGradina 1891853-28 28
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 18531029-31 18
11. Napredak RušaniNapredak 18441030-56 16
12. Turanovac TuranovacTuranovac 18421228-78 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 18231325-62 9
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 18011717-103 1

Sljedeće kolo

Napredak - Podgorje, Rušani, 16.4.2016. u 16,3o
Turnašica - Sloga (DS), Turnašica, 17.4.2016. u 16,3o
St. Brezovica - Graničar (ŽL), Brezovica, 17.4.2016. u 16,3o
Drava - Turanovac, Terezino Polje, 17.4.2016. u 16,3o
Sveti Đurađ - Graničar (Ok), Sveti Đurađ, 17.4.2016. u 16,3o
Bušetina 1947 - Sokol, Bušetina, 17.4.2016. u 16,3o
Gradina - Mladost (V), Gradina, 17.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.