Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Brana - Sveti Đurađ         1 : 8 ( 0 : 3 )
Suci: Šamu,Marinović,Rešetar, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Mandić(67),gosti:Dragan Dogan(38,53 i 67),Igor Bajser(69,78 i 84),Željko Pšihistal(6)i Alen Karadija(22).

St. Brezovica - Sokol         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Smrček M.,Šoltić, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Strahinja Kepec(12).

Graničar (Ok) - Turnašica         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ivačić,Žabčić F.,Lukačević I., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Zlatko Balogović(36),gosti:Saša Crnec(44).

Kladare - Sloga (DS)         4 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Grujić,Hudi, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dominik Maresić(50 i 69),Matija Jakupec(53)i Antun Hodak(84),gosti:Matej Marković (86)i Damir Boda(87).

Mladost (V) - Drava         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Herent,Kovač D., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Raptavi(58),gosti:Ilija TRivanović(38 i 68)i Bojan Tatić(55).

Omladinac - Bušetina 1947         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Rajnović,Mesarić, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(5,48,59 i 62),Renato Giba(73)i Antonio Štefanec(80),gosti:/.

Podgorje - Gradina         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Dežmarić,Moslavac, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Karlo Pelko(51),gosti:Robert Šain(63 sa 11m). LISTA STRIJELACA:23 zgoditka:Vedran Grubić (Omladinac),21 zgoditak:Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),17 zgoditaka:Saša Crnec(Turnašica), 16 zgoditaka:Antonio Paulović(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 18153060-12 48
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 18114352-24 37
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 18111658-32 34
4. Sokol MilanovacSokol 18104439-24 34
5. Gradina GradinaGradina 18103543-25 33
6. Drava Terezino PoljeDrava 18102645-33 32
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1884633-30 28
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1882839-32 26
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1865747-41 23
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1865732-30 23
11. Kladare KladareKladare 18431133-48 15
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 18411323-61 13
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 18301533-71 9
14. Brana BačevacBrana 18111619-93 3 (-1)

Sljedeće kolo

Podgorje - Brana, Podgorje, 19.4.2015. u 16,3o
Gradina - Omladinac, Gradina, 19.4.2015. u 16,3o
Bušetina 1947 - Mladost (V), Bušetina, 19.4.2015. u 16,3o
Drava - Kladare, Terezino Polje, 19.4.2015. u 16,3o
Sloga (DS) - Graničar (Ok), Dugo Selo, 19.4.2015. u 16,3o
Turnašica - St. Brezovica, Turnašica, 19.4.2015. u 16,3o
Sokol - Sveti Đurađ, Milanovac, 19.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.