Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Turnašica - Graničar (Ok)         0 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Gomerčić,Grubač,Kožul, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:/ gosti: Marijo Balogović(10i13),Kristijan Petrinić(42i77)i Andrejas Černeli(41),

Kladare - Mladost (Mi)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Matić,Majstorović, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/ gosti:/

Napredak - Podgorje         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar M.,Brlas,Medved, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Robert Šain(24i49 sa 11m), gosti:Matija Krmpotić(17i20),

Mladost 1930 (Čađ) - Grabić         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Tašić,Ramić P.,Biškupović, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(6i66),Stjepan Novoselec(12),Danijel Konta(50),Antonio Boljevac (60),gosti:Franjo Hudoletnjak(68),

Sveti Đurađ - Mladost (V)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Košić,Smrček M., delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/ gosti:/

Sloga (Z) - Graničar Bušetina         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Stojnović,Hrženjak, delegat: Damir Grahovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Bojan Kušar(70i89),Dragan Garić(62)i Ivan Mroz(90),gosti:Janko Brlas(9 sa 11m),

Podravac (S) - Slavonija         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Penava,Ević,Cvijanović, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko120. Strijelci:domaći:Berislav Androš(17),Slaven Kostanjevac(25)i Josip Zajček(77), gosti:Milan Hranić(6 sa 11m)i Antonio Radonić(58) *****LISTA STRIJELACA***** 20 golova: Sanjin Gumbarević(Slavonija)i Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),16 golova:Josip Zajček(Podravec)15 golova : Marijo Balogović(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 18121543-26 37
2. Kladare KladareKladare 18112535-21 35
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 18102628-23 32
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 18102632-32 32
5. Napredak RušaniNapredak 1894549-29 31
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1884651-39 28
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1883745-32 27
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1874732-30 25
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1873842-38 24
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1864835-37 22
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18621044-64 20
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 18531034-54 18
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 18521133-51 17
14. Grabić GrabićGrabić 18241224-51 10

Sljedeće kolo

Podravac (S) - Turnašica, Sopje, 15.4.2012. u 17,oo
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 15.4.2012. u 17,oo
Graničar Bušetina - Sveti Đurađ, Bušetina, 15.4.2012. u 17,oo
Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ), Vukosavljevica, 15.4.2012. u 17,oo
Grabić - Napredak, Grabić, 15.4.2012. u 17,oo
Podgorje - Kladare, Podgorje, 15.4.2012. u 17,oo
Mladost (Mi) - Graničar (Ok), Miljevci, 15.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.