Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Standard - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,Herent,Smrček M., delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Slaven Kostanjevac(24,68),Toni Makar(49)Božidar Hrgetić(71),Tomislav Petrak(73) Gosti:Goran Bolić(20)

Sloga (DS) - Tehničar         0 : 3 ( : )
Suci: Gašparić,Šantić,Smrček I., delegat: Špondreht
Utakmica je završila rezultatom 3-1 u korist NK"Sloga",međutim NK"Tehničar" je uložio žalbu jer je za NK"Sloga"nastupio igrač Dragan Poplašen (1282)koji je bio pod kaznom zabrane igranja.Kako navedeni igrač nije odradio izrečenu kaznu te se utakmica temeljem čl.75 PNN registrira rezultatom 3-0(par forfe) u korist NK"Tehničar",a protiv igrača i NK"Sloga"podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Mladost (V) - Graničar (Ok)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Ivačić,Marinović, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Robert Puh(59) Gosti:/

Grabić - St. Brezovica         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Grgurić,Vinovrški, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Borko Bjelajac(51),Marko Vrlika(64),Matko Filipović(88) Gosti:/

Bušetina 1947 - Napredak         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Orač,Horvatinović, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Dario Juhas(60),Robert Šajin(69 iz 11m)

Mladost (B) - Turnašica         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Krmpotić,Nađ,Milobara, delegat: Holeš
Strijelci:Domaći:Goran Vuk(49 iz 11m) Gosti:Dubravko Abramović(31),Željko Kajić(43 iz 11m),Tomislav Lach(65)

Slavonija - Podgorje         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Ugarković,Matić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Igor Dunković(19),Darko Krpačić(25) Gosti:/

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 18160239-15 48
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 18124253-15 40
3. Podgorje PodgorjePodgorje 18112531-19 35
4. Grabić GrabićGrabić 18102639-29 32
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1892741-30 29
6. Tehničar CabunaTehničar 1884637-28 28
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1874740-34 25
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1873835-43 24
9. Slavonija SladojevciSlavonija 18531034-49 18
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 18531032-47 18
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 18531028-49 18
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 18511231-45 16
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 18511231-47 16
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 18421226-47 14

Sljedeće kolo

Slavonija - Standard, Sladojevci, 25.4.2010. u 17,00
Podgorje - Mladost (B), Podgorje, 25.4.2010. u 17,00
Turnašica - Bušetina 1947, Turnašica, 25.4.2010. u 17,00
Napredak - Grabić, Rušani, 25.4.2010. u 17,00
St. Brezovica - Mladost (V), Brezovica, 25.4.2010. u 17,00
Graničar (Ok) - Sloga (DS), Okrugljača, 25.4.2010. u 17,00
Tehničar - Mladost 1930 (Čađ), Cabuna, 25.4.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.