Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Lukač 05 - Sokol         6 : 3 ( 5 : 1 )
Suci: Blažević T.- Oklopčić M.- Mrazović D. , delegat: Moslavac
Gledatelja 130. Strijelci :Domaći : Nemčec (8,41,75),Šoštar (26), Topić (32). Gosti : Kožnjak (8 autogol), Lanščak J (17),Biondić (73,77).

Kladare - Mladost (V)         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Marinović N.- Melinčević V.- Vinovrški V., delegat: Budiša
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Hodak (29 sa 11m). Gosti : Jurić (15),Kovač (49),Raptavi (62),Đeri (66).

Bilogora 1947 - Croatia         6 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Rokinger I.- Gašparić M.- Gojmerac D., delegat: Smrček
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Pernar (2,65),Vlaisavljević (18,56,75,83). Gosti :Milaković (34 sa 11m), Sabljić (74).

Podravec - Drava         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Majstorović L.- Horvatinović Ž.- Špoljarić J., delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Mikolčić (40),Malvić (59). Gosti : Draganić (4,15),Paulović A (85).

Dinamo (KD) - Sveti Đurađ         5 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Kečkiš N.- Duvnjak D.- Potonjac A., delegat: Blažević I.
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Rajnović (14,21),Iličić Mirko (16),Prugovečki (22),Martelo (41). Gosti :/. Sve utakmice 18. kola registriraju se postignutim rezultatom sukladno članku 33. Propozicija natjecanja 2.ŽNL VPŽ. Lista strijelaca 27 golova Nemčec Mateo (HNK Lukač-05) 23 Biondić Ivan (7 KU) (NK Sokol (M)) 19 Rajnović Stjepan (3 KU) (NK Dinamo Kapela Dvor) 18 Vlaisavljević Siniša (NK Bilogora 1947) 12 Šoštar Josip (HNK Lukač-05) 11 Blatarić David (NK Podravec (D)) Jagarinac Slavko (NK Sveti Đurađ) 10 Barčan Mario (NK Croatia Grabrovnica) Martelo Mihael (1 KU) (NK Dinamo Kapela Dvor) 8 Iličić Mirko (NK Dinamo Kapela Dvor) Margetić Toni (NK Drava) Pavić Matija (NK Croatia Grabrovnica) 7 Maresić Dominik (NK Kladare) Prugovečki Rene (NK Dinamo Kapela Dvor) 6 Čoklo Josip (1 KU) (NK Bilogora 1947) Djak Stipo (2 KU) (NK Bilogora 1947) Jurić Ivica (2 KU) (NK Mladost Vukosavljevica) Paulović Antonio (NK Drava) Topić Ivan (HNK Lukač-05)

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 18152157-18 47
2. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 18103565-28 33
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 18101756-34 31
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18101747-42 31
5. Podravec DinjevacPodravec 1881944-41 25
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1881942-51 25
7. Drava Terezino PoljeDrava 1873831-31 24
8. Sokol MilanovacSokol 1863946-40 21
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 18421219-57 14
10. Kladare KladareKladare 18311425-90 10

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.