Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Turanovac - Mladost (V)         2 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Knežević,Strusa A., delegat: Moslavac
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :V. Taušan (77,84). Gosti :Kosina(64),Sesvečan (89),Šelimber (90).

Omladinac - Drava         10 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Špoljarić,Huber,Jakupec, delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Varga (10),Jelovečki(18,42),Godeč (26,47,90),F. Jeličić (33),Škvarić (37,83),Kozlinger (52). Gosti :/.

Sokol - Podgorje         2 : 6 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević,Moslavac K.,Majstorović Ivan, delegat: Špiranec
Gledatelja 50. Strijelci:Domaći : Tomić (10),Štefan (84). Gosti :T.Krmpotić (11,60,88),M. Krmpotić (79 sa 11m), Đureš (80,90).

Dinamo (KD) - Bilogora 1947         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Kapitan,Maslać, delegat: Budiša
Gledatelja 20. Strijelci :Domaći :Mato Iličić (22),Mirko Iličić (88). Gosti :Klešić (49).

Sveti Đurađ - Croatia         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Blažević T.,Aragović,Oklopčić, delegat: D. Blažević
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Kajić (3),Šmer (46,83),Ladović(72). Gosti :/. *** LISTA STRIJELACA***25 golova Škvarić Tomislav (5 KU) (OMLADINAC) 21 Grubić Vedran (OMLADINAC) 14 Šelimber Manuel (MLADOST) 13 Godeč Dario (OMLADINAC) Kovač Josip (4 KU) (MLADOST) 11 Jugović Antonio (3 KU) (Gradina) 10 Draganić Mateo (DINAMO) Đureš Alen (3 KU) (PODGORJE) Tomić Mateo (SOKOL) 9 Paulović Antonio (DRAVA) 8 Jurković Mateo (PODGORJE) Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Martelo Mihael (SOKOL) 7 Krmpotić Tomislav (PODGORJE) Pavić Matija (CROATIA) Šelember Marijo (PODGORJE) Taušan Valentino (TURANOVAC) Trivanović Ilija (3 KU) (DRAVA) 6 Balažić Marko (CROATIA) Djak Stipo (BILOGORA 1947) Jurić Ivica (2 KU) (MLADOST)

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 17161079-13 49
2. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 17102545-34 32
3. Podgorje PodgorjePodgorje 16100638-27 30
4. Drava Terezino PoljeDrava 1792636-38 29
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 1673643-36 24
6. Gradina GradinaGradina 1673625-21 24
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1672733-31 23
8. Sokol MilanovacSokol 16601034-50 18
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 16511025-45 16
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 16311229-60 10
11. Turanovac TuranovacTuranovac 17211424-56 7

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Croatia, Špišić Bukovica, 12.5.2019. u 17:00
Podgorje - Dinamo (KD), Podgorje, 12.5.2019. u 17:00
Gradina - Sokol, Gradina, 12.5.2019. u 17:00
Mladost (V) - Omladinac, Vukosavljevica, 12.5.2019. u 17:00
Turanovac - Sveti Đurađ, Lukač , 12.5.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.