Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 18. kola

Napredak - Podgorje         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.,Melinčević,Brdarić M., delegat: Blažević D.
Gledatelja oko 40. Atrijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Krmpotić(66 i 69), Luka Vukšić(55)i Mario Šelember(79).

Sveti Đurađ - Sokol         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vargović,Majstorović D.,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Luka Funko(2 i 90)i Dalibor Ladović (53),gosti:Mateo Tomić(19 i 73)i Dario Štefan(15).

St. Brezovica - Bušetina 1947         0 : 9 ( 0 : 9 )
Suci: Lješčak,Smrček,Ferić, delegat: Vencl
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:/,gosti:Matej Brođanac(14 i 29), Janko Brlas(25 i 42),Tihomir Šarić(8),Slaven Slanac(10),Antonio Klasić(22),Ivan Ibriks(23)i Goran Serenčeš(34). Prekid u 46' jer domaćin nije imao dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se ista na osnovu članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Stara Brezovice podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Croatia - Mladost (V)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Melinčević,Moslavac K., delegat: Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Marko Balažić(20),gosti:Ivica Jurić(14).

Turanovac - Drava         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Kovač S.,Frajlić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Dario Begović(52),gosti:Ilija Trivanović(14).

Omladinac - Bilogora 1947         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vidalina,Majstorović I.,Kovač D., delegat: Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(26,31 sa 11m i 51 sa 11m),Vedran Grubić(43 i 71),Stjepan Deskar(36-autogol)i Darion Godeč(49),gosti:/.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 181701125-22 51
2. Omladinac KorijaOmladinac 18122482-25 38
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 18122456-22 38
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1884645-48 28
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1865723-35 23
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18711040-51 22
7. Sokol MilanovacSokol 1863937-40 21
8. Turanovac TuranovacTuranovac 1863940-79 20 (-1)
9. Napredak RušaniNapredak 18611155-68 19
10. Drava Terezino PoljeDrava 18531019-42 18
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 18521134-54 17
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 18421228-98 14

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Napredak, Vukosavljevica, 13.5.2018. u 17,oo
Omladinac - Sveti Đurađ, Korija, 13.5.2018. u 17,oo
Bilogora 1947 - Turanovac, Špišić Bukovica, 13.5.2018. u 17,oo
Drava - Croatia, Terezino Polje, 13.5.2018. u 17,oo
Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 13.5.2018. u 17,oo
Bušetina 1947 - Sokol, Bušetina, 13.5.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.