Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Napredak - St. Brezovica         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Selenić,Oršulić, delegat: Radočaj
Gledatelja 60. Strijelci:Domaći:Jozić(14,60,76),Šaka(57).Gosti:G.Peić(87)

Mladost (V) - Sveti Đurađ         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Kovač S.,Smrček M., delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Igor Kovač(28),gosti:Ante Slavić(55),Matija Tomšić(71)i Matija Bičanić(84).

Podgorje - Omladinac         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Moslavac L.,Majstorović I., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Igor Potrata(14),gosti:Dario Godeć(54 sa 11m)i Filip Vida(66).

Drava - Sokol         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Vinovrški,Hudi, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Mareković(43),gosti:Mateo Jurković(46)i Mihael Podgornik(48).

Gradina - Turanovac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Melinčević,Godeč Karlo, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vladimir Puškarić(28 i 69)i Zvonimir Juhas(60 sa 11m),gosti:Berislav Moslavac (71).

Bilogora 1947 - Bušetina 1947         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Hrženjak, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Ivan Arapinac(75),gosti:Janko Brlas(62 i 70). LISTA STRIJELACA:27golova:ZVONIMIRJUHAS(Gradina), 21 gol:Matej Ivoš(Bilogora 1947),20 golova: Janko Brlas(Bušetina 1947),19 golova:Mario Jozić (Napredak),13 golova:Tihomir Šarić(Bušetina 1947) i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 17152066-17 47
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 16150163-15 45
3. Napredak RušaniNapredak 17102553-34 32
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1793549-30 30
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1793537-21 30
6. Sokol MilanovacSokol 1692532-37 29
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1774637-30 25
8. Drava Terezino PoljeDrava 1762922-50 20
9. Omladinac KorijaOmladinac 1753927-34 18
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1753929-40 18
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 16331015-43 12
12. Turanovac TuranovacTuranovac 16321126-38 11
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 17301419-55 9
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Omladinac - Napredak, Korija, 9.4.2017. u 16,3o
Turnašica - Bilogora 1947, Turnašica, 9.4.2017. u 16,3o
Bušetina 1947 - Gradina, Bušetina, 9.4.2017. u 16,3o
Turanovac - Drava, Turanovac, 9.4.2017. u 16,3o
Sokol - Podgorje, Milanovac, 9.4.2017. u 16,3o
St. Brezovica - Mladost (V), Brezovica, 9.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.