Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Graničar Bušetina - Podgorje         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Smrček M.,Kožul, delegat: Tkalčec
Gledatelja:100. Strijelci:Domaći:Matija Presečan(48)Mario Mikolčić(87) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Sertić,Vencl,Adamović, delegat: Uršanić
Gledatelja:70. Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(43) Gosti:Damir Vukelić(19,49),Kristijan Bičanić(36,80),Marin Holec(90 iz 11m)

Sveti Đurađ - Mladost (Mi)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Matić,Gecaj, delegat: Sreš
Gledatelja.60. Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(19) Gosti:Dario Pohiba(35,86 iz 11m)

Standard - Turnašica         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Babić ,Ličinić Sa.,Stojnović, delegat: Radočaj
Gledatelja:80. Strijelci:Domaći:Ilija Ereš(7),Josip Brnada(16 iz 11m),Toni Makar(50),Darko Grgić(87) Gosti:Željko Kajić(48),Robert Puh(71)

Mladost (V) - Grabić         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko M.,Marinović,Brlas Marin, delegat: Špiranec
Gledatelja:100. Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(42,55) Gosti:/

Mladost (B) - Slavonija         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Grđan,Cvijanović, delegat: Lisak
Gledatelja:120. Strijelci:Domaći:/ Gosti:Milan Hranić(65),Alen Hodak(73)

Sloga (Z) - Graničar (Ok)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Tasić,Biškupović, delegat: Burcar
Gledatelja:40. Strijelci:Domaći:/ Gosti:/ *****Liste strijelaca***** 22 gola : Mario Nukić(Standard), 17 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 14 golova : Vedran Šmer(Podgorje), 12 golova : Emil Smetiško(Sveti Đurađ) i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 17124157-17 40
2. Podgorje PodgorjePodgorje 17102541-27 32
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1794432-24 31
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1786335-25 30
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1793534-33 30
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1784544-32 28
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1773743-40 24
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1763832-32 21
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1762934-37 20
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1754830-36 19
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1745824-34 17
12. Tehničar CabunaTehničar 17521023-49 17
13. Grabić GrabićGrabić 17411226-41 13
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 17331115-43 12

Sljedeće kolo

Podgorje - Sloga (Z), Podgorje, 10.4.2011. u 17,oo
Graničar (Ok) - Mladost (B), Okrugljača, 10.4.2011. u 17,oo
Slavonija - Mladost (V), Sladojevci, 10.4.2011. u 17,oo
Grabić - Standard, Grabić, 10.4.2011. u 17,oo
Turnašica - Sveti Đurađ, Turnašica, 10.4.2011. u 17,oo
Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ), Miljevci, 10.4.2011. u 17,oo
Tehničar - Graničar Bušetina, Cabuna, 10.4.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.