Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Podgorje - Standard         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Orač,Gašparić,Smrček I., delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Ivan Čavar(89) Gosti:Alen Hađina(43),Toni Makar(58)

Turnašica - Slavonija         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Matić,Oklopčić, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Goran šitum(28) Gosti:/

Napredak - Mladost (B)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Majstorović,Brlas Marin, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljević(27,51),Boris Zagorac(54),Željko Šoštar(75) Gosti:/

St. Brezovica - Bušetina 1947         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Grujić,Ribić,Stanić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Miroslav Viljevac(16),Danijel Potonjac(48),Josip Brođanac(83) Gosti:Anonio Klasić(20)

Graničar (Ok) - Grabić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Horvatinović,Merkaš, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(48) Gosti:/

Tehničar - Mladost (V)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Grđan,Velić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Damir Vukelić(33) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (DS)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vencl,Cvijanović,Milobara, delegat: Jurkin
Strijelci:Jurica Tepeš(29),Bernard Sraka(58,78),Danijel Konta(70) Gosti:Ivan Skober(59)

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 17150237-15 45
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 17114248-14 37
3. Podgorje PodgorjePodgorje 17112431-17 35
4. Grabić GrabićGrabić 1792636-29 29
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1782740-30 26
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1774639-29 25
7. Tehničar CabunaTehničar 1774634-28 25
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1773735-42 24
9. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1753928-47 18
10. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 17511131-42 16
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 17511130-44 16
12. Slavonija SladojevciSlavonija 17431032-49 15
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 17431029-46 15
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 17421126-44 14

Sljedeće kolo

Standard - Mladost 1930 (Čađ), Nova Šarovka, 18.4.2010. u 17,00
Sloga (DS) - Tehničar, Dugo Selo, 18.4.2010. u 17,00
Mladost (V) - Graničar (Ok), Vukosavljevica, 18.4.2010. u 17,00
Grabić - St. Brezovica, Grabić, 18.4.2010. u 17,00
Bušetina 1947 - Napredak, Bušetina, 18.4.2010. u 17,00
Mladost (B) - Turnašica, Bakić, 18.4.2010. u 17,00
Slavonija - Podgorje, Sladojevci, 18.4.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.