Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 17. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loprac,Kindler,Oklopčić, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak(54)

Grabić - Mladost (B)         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Krupa,Merkaš,Ribić, delegat: Rakošević
Strijelci:Gosti:Nikola Miščević(5 ag),Matej Hamaček(27),Ivica Vuk(39),Tihomir Grđan(64)

Sloga (DS) - Graničar (Ok)         0 : 6 ( 0 : 5 )
Suci: Babić,Vinovrški,Gecaj, delegat: Kereta
Strijelci:Gosti:Josip Bartolić(7,44,82),Josip Slavić(13),Zlatko Balogović(20),Kristijan Petrinić(27 iz 11m)

Podgorje - Miholjac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko M.,Špoljarić,Grujić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(1,77) Gosti:Zlatko Miler(22)

DOŠK - Mladost (V)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidović,Velić,Milobara, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Mario Lončar(3),Zoran Kordoš(86),Hrvoje Gubeljak(90) Gosti:Robert Puh(52)

Bušetina 1947 - Napredak         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Orač,Špiranec, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Ivica Lukačević(76) Gosti:Željko Šoštar(23 iz 11m)

Standard - St. Brezovica         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Stošić,Biškupović,Grđan, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Josip Brnada(60),Predrag Vujić(61 iz 11m)

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 17122360-24 38
2. DOŠK DolciDOŠK 17122342-19 38
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 17110643-28 33
4. Podgorje PodgorjePodgorje 17102542-34 32
5. Grabić GrabićGrabić 1793546-34 30
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1884637-35 28
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1783633-33 27
8. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1782733-30 26
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1753926-35 18
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 17521028-43 17
11. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 17511124-41 16
12. Napredak RušaniNapredak 17431021-38 15
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 17331124-51 12
14. Tehničar CabunaTehničar 16321130-44 11

Sljedeće kolo

Tehničar - Standard, Cabuna, 12.4.2009. u 16,30
St. Brezovica - Bušetina 1947, Brezovica, 12.4.2009. u 16,30
Napredak - DOŠK, Rušani, 12.4.2009. u 16,30
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 12.4.2009. u 16,30
Miholjac - Sloga (DS), Gornji Miholjac, 12.4.2009. u 16,30
Graničar (Ok) - Grabić, Okrugljača, 12.4.2009. u 16,30
Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ), Bakić, 12.4.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.